Terra قصد دارد در مجموع ۱۰ میلیارد دلار بیت کوین خریداری کند

  • 11 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 465 نفر


داده‌ها حاکی از آن است که بیت‌ کوین (BTC) در حال حاضر بزرگترین خریدار جدید خود را تقریباً ۲۰۰ میلیون دلار سود از افزایش قیمت به‌دست آورده است.

تجزیه و تحلیل کیف پول مربوط به پروتکل بلاک چین Terra نشان می دهد که از زمانی که شروع به جمع آوری بیت کوین در سه ماهه اول امسال کرد، ۱۶۵ میلیون دلار افزایش یافته است.

یکی از بنیانگذاران Terra این ایده را که LFG قیمت بیت کوین را تغییر داده است رد کرد

بنیاد Luna Guard (LFG)، یک سازمان غیرانتفاعی در اطراف Terra، در حال حاضر برنامه های خود را برای حمایت از استیبل کوین TerraUSD (UST) جدید خود با بیت کوین و توکن LUNA اصلی خود دنبال می کند.

این برنامه‌ها تنها در این ماه توسط دو کوون، یکی از بنیانگذاران Terra فاش شد، اما کیف پول مقصد برای وجوه طولانی‌تر فعال بوده و در ژانویه شاهد جریان قابل توجهی بود.

از اواسط ماه مارس، خرید سرعت گرفته است و تنها در چند هفته کوتاه، موجودی LFG از ۳۰۰۰۰ BTC عبور کرده است.

اگر این به اندازه کافی چشمگیر نبود، رشد صعودی بیت کوین، خواه با خریدهای Terra مرتبط باشد یا نباشد، ۱۶۵ میلیون دلار سود غیرمستقیم برای این سازمان به همراه داشته است. در بالاترین سطح سه ماهه این هفته بالای ۴۸۰۰۰ دلار، این رقم به ۱۸۶ میلیون دلار رسید.

در همین حال، به نظر می رسد کوون در مقابله با انتقادات پیتر شیف از طرح های Terra، این ایده را رد می کند که چنین حجم سرمایه گذاری بزرگی می تواند قیمت بیت کوین را افزایش دهد.

شیف استدلال کرده بود که هدف از حمایت از یک استیبل کوین دلار ایالات متحده با هر چیزی غیر از دلار “معنی ندارد”.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد، Terra قصد دارد در مجموع ۱۰ میلیارد دلار بیت کوین خریداری کند.

این باعث می‌شود دارایی‌های آن دارایی‌های سایر نهادهای معروف «نهنگ»، از جمله MicroStrategy، که در حال حاضر دارای بزرگترین خزانه بیت‌کوین شرکتی جهان با ۱۲۵,۰۵۱ BTC (۵.۸۹ میلیارد دلار) است، کوچک‌تر شود.

در حالی که MicroStrategy قصد دارد به خرید ادامه دهد، هیچ تعهدی از سوی نایب قهرمان تسلا که دارای تخمین ۴۳۲۰۰ بیت کوین است، وجود نداشته است.

به نظر می رسد LFG به زودی از آن پیشی خواهد گرفت.

از نظر سود خالص، تسلا ۱.۳۶ برابر قیمت خرید اولیه خود افزایش یافته است، در حالی که MicroStrategy 1.6 برابر شده است، داده های منابع نظارت بیت کوین Treasuries نشان می دهد.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط