خرید و فروش ترون

خرید و فروش TRON (TRX)

ترون : یک شروع بزرگ

در روز چند بار پول کاغذی می بینید؟ هر چقدر که ببینید در مقایسه با گذشته، خیلی کمتر شده است. امروزه حتی رانندگان تاکسی هم یک پوز دارند. اما باز هم به رغم مخفی شدن پول، ساختار کلی آن هنوز سنتی است. ارزهای دیجیتال، با ساختار سنتی پول تفاوتی بنیادین دارند. یکی از بارزترین ویژگی های آنها، غیر متمرکز بودن است.

 

بانکی که مشتریانش، کارمندان آن هستند

البته ترون بیشتر از یک ارز دیجیتال است و در واقع یک شبکه است. می توان آن را بانکی دانست که به اندازه کاربرانش عضو دارد. همه در این شبکه بانکی، همزمان مدیر، کارمند، مشتری بانک و ناظر هستند. این شبکه یا به تعبیری بهتر سازندگان آن، برای رسیدن به این ساختار شناور به دنبال گسترش زیرساخت های اینترنت غیر متمرکز هستند.

 

تاریخ ترون : رویاهای یک جوان جاه طلب

سازنده آن یک جوان چینی به نام جاستین سان است. وی پیش از شروع کار بر این پروژه در شرکت نام آوری مثل علی بابا کار کرده بود. در چین وی را در فهرست شخصیت های برتر زیر سی سال گنجانده اند. در سال ۲۰۱۷ شرکت ترون با رهبری سان آغاز به کار کرد. هدف اعلام شده این شرکت، همانطور که گفتیم، پدید آوردن زیرساختی برای اینترنت نامتمرکز بود. در واقع بدون یک اینترنت تمرکز زدایی شده، این شبکه هم وجود ندارد. تلاش های رسیدن به اینترنت نامتمرکزی که پایه فعالیت یک بازار نامتمرکز باشد، برای اولین بار با بیت کوین معرفی شد. بیت کوین بر اساس دیتابیس بلک چین یا زنجیره بلوک ها فعالیت می کرد.

با عرضه نخستین توکن های شبکه با نماد ترونیکس در آگوست ۲۰۱۷ میلادی به ارزش ۰.۰۰۱۹ دلار، ۷۰ میلیون سرمایه به این شرکت سرازیر شد. توکن در ادبیات ارزهای دیجیتال، به یک ارز پایه گفته می شود که در یک شبکه معین و میان اعضای آن شبکه معتبر تلقی می شود. در سال ۲۰۱۸ میلادی این شبکه توکن های رسمی خود را اعلام کرد. پس از این تحول، نماد ارز دیجیتال آن به شکل TRX تثبیت شد.

 

ترون

ترون و غول های سرگرمی ساز

برای اینکه بدانیم این ارز دیجیتال حقیقتا چیست باید ویژگی هایی که دارد را یکی یکی بشماریم :

اول از همه اینکه یک پلتفرم آنلاین است. فعالیت اصلی آن در صنعت سرگرمی است. با تکنولوژی بلاک چین کار می کند. توزیع شده و مرکزیت گریز است. یعنی هدف آن به نوعی ایجاد یک اینترنت شناور و نامتمرکز است که هیچ نوع کشور یا نهادی بر آن نظارت نهایی نداشته باشد. به همین دلیل می کوشد یک بدیل غیر متمرکز برای میانجی ها و شرکت هایی مانند نتفلیکس، فیسبوک، گوگل پلی، اینستاگرام و دیگر پلتفرم ها و شبکه های اجتماعی سرگرمی ساز ارائه دهد. در واقع این شبکه می کوشد که در زمینه محتوای سرگرمی دیجیتال، به یک شبکه جهانی غیر متمرکز تبدیل شود.

 

داد و ستد درون شبکه ای و مزیت های فرا شبکه ای

ترون را می توان یکی از جاه طلبانه ترین طرح ها در جهان ارزهای دیجیتال دانست. طبعا برای این که این طرح قابلیت عملی پیدا کند و غول های صنعت سرگرمی را شکست دهد، نمی تواند با ابزار برتری آن شرکت ها یعنی دلار فعالیت کند. به یک ارز بدیل یعنی به یک ارز دیجیتال نوین نیاز دارد. ارز دیجیتال شبکه بلاک چین ارز TRX است که در طرح اولیه خود با نام ترونیکس شناخته می شد. اگر این شبکه را یک کشور فرض کنیم، واحد پولی این کشور ارز TRX است. تمام اپلیکیشن های غیر متمرکز شبکه از این رمز ارز استفاده می کنند. مانند همه تراکنش هایی که بر پایه بلاک چین یا زنجیره بلوکی کار می کنند، همه روند ها همتا به همتا یا مستقیم هستند. میانجی ها یعنی دلال ها و بانک ها از فرآیند داد و ستد کنار گذاشته شده اند. مهم ترین امتیاز این ارز دیجیتال در مقایسه با شبکه هایی مانند اتریوم، سرعت بالای تراکنش ها و کارمزدهای کم آن است.

 

مبادلات، سرگرمی ها و کیف پول

هر گونه مبادله ای که در اکوسیستم شبکه صورت بگیرد بر پایه ارز دیجیتال آن با نماد TRX است. اگر از برنامه هایی که در شبکه آن فعالند، استفاده کنید، کارمزد آن به صورت ارز TRX از شما گرفته خواهد شد. درآمدهایی که از این شبکه به دست می آورید نیز به صورت توکن TRX پرداخت می شود. هر کس که یکی از کیف های ترون را داشته باشد، می تواند ارز TRX را دریافت یا از آن به کسی که کیف مشابهی داشته باشد، ارسال نماید.

 

ما، آینده و ارزهای دیجیتال

فن آوری بلاک چین و شبکه های مبتنی بر آن روز به روز توسعه یافته تر و مقبول تر می شوند. قیمت ارزهایی چون TRX نیز پا به پای این تغییرات تحول می یابد. اگر به دنبال سرمایه گذاری در این شبکه فوق العاده و خرید و فروش ارز دیجیتال از جمله ارز TRX هستید، رها اکسچنج با تجربه و دانش گسترده خود می تواند راهگشای شما در این زمینه باشد. ما فراتر از یک صرافی آنلاین عمل می کنیم. رها اکسچنج پلتفرمی کاملا امن برای سرمایه گذاری و  شماست. در رها اکسچنج شما آینده را خرید و فروش می کنید.

سوالات متداول :

صرافی‌ها می‌توانند انتخاب خوبی برای خرید ترون باشند اما قطعاً حضور در بازارهای آنلاین به دلیل امکان مشاهده پیشنهادهای بیشتر، بهتر خواهد بود و چه‌ بهتر که در معاملات ترون هیچ واسطه‌ای حضور نداشته باشد که این امکان در سایت رها اکسچنج در بخش تریدر برای کاربران فراهم شده است.

فقط کافیه داخل سایت رها اکسچنج ثبت نام کنید و بعد از احراز هویت با کارت بانکی خودتون ترون بخرید و یا بر روی صرافی نگهداری کنید و یا اون رو منتقل بدید به کیف پول دیجیتال خودتون .

بله ، فقط دقت داشته باشید اگر قصد شارژ حساب و یا برداشت ریالی داشته باشید حتما باید احراز هویت مرحله اول را انجام دهید ولی اگر نیازی به واریز و برداشت ریالی ندارید میتوانید بدون احراز هویت در سایت رها اکسچنج فعالیت داشته باشید .

خرید آنی بیش از

۲۸۳ ارز

همراهان عزیز رها اکسچنج میتوانید از طریق ورود به قسمت خرید فروش آنی بیش از ۲۸۳ ارز دیجیتال معتبر را فقط با چند کلیک بخرید و بفروشید.

ورود به خرید فروش آنی