خرید و فروش چین لینک

خرید و فروش Chainlink (LINK)

یکی از پروژه های موفق در طی سال های اخیر، شبکه چین لینک می باشد که دارای اهداف و کاربرد های خوب و کاربر پسندی می باشد و امروزه در بین کاربران بازار کریپتو بسیار شناخته شده است.

چین لینک چیست و چه هدفی دارد؟

چین لینک در حقیقت یک شبکه بلاک چینی است که در سال ۲۰۱۷ توسط شخصی به نام سرگی نظروف ابداع شد.

چین لینک همچون سایر ارز های دیجیتال معروف مانند اتریوم و بیت کوین دارای شبکه بلاک چین غیر متمرکز می باشد و هیچ سازمان و یا شرکتی نمی تواند بر امور و اطلاعات موجود در آن دسترسی پیدا کند و یا بر آن نظارت داشته باشد.

چین لینک دارای یک کوین اختصاصی می باشد که بر بستر شبکه بلاک چینی آن فعالیت می کند و نام آن ارز لینک link می باشد و در واقع یک توکن بر پایه استاندارد erc-20 ساخته شده است.

این ارز دیجیتال به واسطه اهداف و پروژه های موفقی که داشته است توانسته در طی ماه های اخیر نظر بسیاری از کاربران و سرمایه گذاران فعال در زمینه بازار کریپتوکارنسی را به سمت خود جلب کند که در نهایت منجر به افزایش و رشد قیمتی بسیار خوبی در آن شد.

هدف و علت اصلی ایجاد چین لینک رفع مشکل ترجمه داده های خارج شبکه به زبان داخلی در شبکه می باشد و به نوعی چین لینک محدودیت ها و نواقص سایر بلاک چین ها را رفع کرده است.

به عنوان مثال در شبکه های بلاک چینی که از قرارداد های هوشمند پشتیبانی می کنند و امکان اجرای آن وجود دارد، در برخی موارد شبکه برای اجرای کامل قرارداد هوشمند نیاز به اطلاعات و داده هایی فراتر از شبکه بلاک چین دارد و این دقیقا همان نقطه ای است که داده های خارج زنجیره باید به صورت ترجمه شده در اختیار زنجیره داخلی شبکه قرار گیرند.

چین لینک

لذا هدف اصلی چین لینک، رفع شکاف موجود بین داده های خارجی و قرارداد های هوشمند داخلی می باشد. عامل اصلی رفع این شکاف در واقع یک میان افزار به نام اوراکل می باشد که داده های خارجی را به صورت ترجمه شده در اختیار قرارداد هوشمند داخل سیستم قرار می دهد.

مزیت ها و معایب شبکه چین لینک

  • اتصال به API های متفاوت

همان طور که می دانید شبکه لینک می تواند منابع و داده های خارجی را جمع آوری کند. لذا در صورتی که منابع خارجی از نظر امنیت و اعتبار قابل اطمینان باشند، شبکه چین لینک می تواند دریافت اطلاعات از منبع خارجی را انجام دهد.

  • غیر متمرکز بودن شبکه چین لینک

شبکه ایجاد شده برای آن کاملا غیر متمرکز می باشد. یعنی اطلاعات و داده ها بر روی یک یا ده سرور ذخیره نشده است و در واقع اطلاعات به صورت پراکنده در اختیار تمامی سیستم های متصل به شبکه قرار می گیرند. لذا همین موضوع سبب افزایش بسیار بالای امنیت شبکه و همچنین جلوگیری از دستکاری و نظارت سازمان ها، دولت ها و شرکت های مختلف می شود.

  • سیستم رمزنگاری END TO END

تمامی شبکه های بلاک چینی دارای الگوریتم و الگوهایی برای رمز نگاری اطلاعات و داده های موجود در شبکه می باشند. چین لینک نیز برای حفظ امنیت اطلاعات و داده های جمع آوری شده، از سیستم رمزنگاری END TO END استفاده می کند و از سرقت اطلاعات توسط منابع خارجی جلوگیری می کند.

این ارز دیجیتال امروزه جزوه پروژه های آینده دار شناخته می شود و توانسته توجهات سرمایه گذاران زیادی را به سمت خود جلب کند. در صورتی که قصد خرید این ارز دیجیتال را دارید می توانید از طریق سایت صرافی رها اکسچنج نسبت به خرید و فروش ارز دیجیتال چین لینک اقدام کنید.

سوالات متداول :

صرافی‌ها می‌توانند انتخاب خوبی برای خرید لینک باشند اما قطعاً حضور در بازارهای آنلاین به دلیل امکان مشاهده پیشنهادهای بیشتر، بهتر خواهد بود و چه‌ بهتر که در معاملات لینک هیچ واسطه‌ای حضور نداشته باشد که این امکان در سایت رها اکسچنج در بخش تریدر برای کاربران فراهم شده است.

فقط کافیه داخل سایت رها اکسچنج ثبت نام کنید و بعد از احراز هویت با کارت بانکی خودتون لینک بخرید و یا بر روی صرافی نگهداری کنید و یا اون رو منتقل بدید به کیف پول دیجیتال خودتون .

بله ، فقط دقت داشته باشید اگر قصد شارژ حساب و یا برداشت ریالی داشته باشید حتما باید احراز هویت مرحله اول را انجام دهید ولی اگر نیازی به واریز و برداشت ریالی ندارید میتوانید بدون احراز هویت در سایت رها اکسچنج فعالیت داشته باشید .

خرید آنی بیش از

۲۸۳ ارز

همراهان عزیز رها اکسچنج میتوانید از طریق ورود به قسمت خرید فروش آنی بیش از ۲۸۳ ارز دیجیتال معتبر را فقط با چند کلیک بخرید و بفروشید.

ورود به خرید فروش آنی