خرید و فروش HOLO

خرید و فروش HOLO (HOT)

هرآنچه باید درباره ارز دیجیتال HOLO بدانیم!

HOLO حتی قبل از انتشار برگه سفید بیت کوین در حال شکل‌گیری بود. یک گروه نسبتاً مبهم به نام The MetaCurrency Project یک فناوری بسیار متفاوت را تشریح کرد. قصد این گروه هرگز ایجاد یک پول نقد دیجیتال شبه ناشناس نبود. در عوض، این گروه به دنبال راه هایی برای ایجاد هماهنگی اجتماعی پیچیده ‌تر بودند. تلاش این گروه منجر به ایجاد فناوری هولوچین شد.

بلاک چین دارای محدودیت‌ های معماری است که بحث مقیاس ‌پذیری و ایجاد شکست‌ ها در آن به‌آسانی آشکار می‌شوند. به همین دلیل ما به سیستم های دیگری برای پیشبرد پروژه عظیم تمرکز زدایی نیاز داریم.

تاریخچه و ریشه‌های HOLO

نوابغ پشت HOLO بنیان‌گذاران تلاش بزرگ ‌تری به نام متا ارز هستند: آرتور براک و اریک هریس براون. این دو کد نویس برای اولین بار در دسامبر ۲۰۱۶ به عنوان بخشی از پروژه متا ارز، کار بر روی این پروژه را آغاز کردند. آن‌ها شرکت ‌های نرم‌افزاری ساختند که توانستند به خوبی به شیوه غیر سلسله مراتبی کار کنند. به گفته بنیان‌گذاران ، ارزها مقوله‌ ای بسیار گسترده ‌تر و بنیادی ‌تر از پول صرف هستند. کار ارزهای دیجیتال در مورد ساخت ابزار و گسترش روش ‌هایی است که اقتصاد پس از پول را ممکن می‌سازد.

تفاوت هولوچین با بلاک چین در چیست؟

سیستم هولوچین به‌جای قراردادن داده‌ها در وسط و افراد در حاشیه این منطق را معکوس می‌کند. در این سیستم شما می‌توانید به عنوان یک مرجع برای اقدامات خود عمل کنید. در  هولوچین برای ایجاد تعامل بین دو کاربر نیازی به اجماع در سراسر سیستم ندارید. هولوچین در مقایسه با سیستم های بلاک چین بسیار سریع است. هولوچین بر پایه های بنیادی فوق ‌العاده قوی استوار است. هولوچین شبکه ایمن تر، شخصی تر و سریع تر از اتریوم است.

 

HOLO(HOT) اولین ارز دیجیتال در هولوچین

اولین برنامه HOLO

HOLO برنامه‌ای است که شبکه و سازمانی که پلی از اینترنت جدید و غیر متمرکز است را به اینترنت قدیمی و متمرکز باز می‌گرداند. HOLO اولین برنامه‌ای است که با کیفیت بالا بر روی هولوچین ساخته شده است.  این برنامه منابع را در دستگاه ‌های موجود شبکه می‌کند و به کاربران عادی اجازه می‌دهد در برنامه‌ های مبتنی بر هولوچین شرکت کنند.

HOT یک پلتفرم توزیع شده همتا به همتا برای میزبانی برنامه ‌های غیر متمرکز است. چهارچوبی برای توسعه است که نیازی به استفاده از فناوری بلاک چین ندارد. در این برنامه هدف این است که یک اکوسیستم بازاری ارائه دهد که در آن برنامه‌های DA به‌راحتی در دسترس هستند. برنامه‌های DA توسط شرکت کنندگان شبکه HOLO  به اینترنت میزبانی می‌شوند. این شبکه با استفاده از توکنی به نام HoloFuel تسهیل می‌شود.

زیر ساخت هولوچین را بهتر بشناسید!

برای خرید و فروش ارز دیجیتال از صرافی رها اکسچنج باید بدانید که زیر ساخت HOLO از سه بازیکن اصلی پشتیبانی می‌کند. در این برنامه ما با هم مالک هویت خود هستیم و داده‌های خود را کنترل می‌کنیم. برای ساخت این برنامه از رفتارهای طبیعی دنیای ما الهام گرفته شده است تا اینترنت جدیدی بسازد. ویژگی‌های این اینترنت جدید شامل هوشمندی، ایمن، روان، بی نهایت مقیاس پذیر و غیر متمرکز است.

هولوچین چارچوبی است که توسط HOLO و انجمن توسعه یافته است. از بلاک چین، تورنت و گیت الهام گرفته شده است. در هولوچین امکان ایجاد اپلیکیشن های کاملاً توزیع شده و غیر متمرکز فراهم شده است. Holo port قسمت میزبانی است که به همه اجازه می‌دهد که با ارائه توان محاسباتی رایگان در شبکه شرکت کنند. Holo Fuel در واقع ارز رمزنگاری  شده شبکه است که با نام Holo Coin نیز شناخته می‌شود. این ارز با پشتوانه دارایی است که بیشترین قدرت محاسباتی شبکه است.

خرید سکه HOT از صرافی رها اکسچنج یک فرصت منحصر به فرد برای آینده نگری به عنوان یک سرمایه گذار اولیه است.

صفحه اینستاگرام

سوالات متداول :

صرافی‌ها می‌توانند انتخاب خوبی برای خرید HOT باشند اما قطعاً حضور در بازارهای آنلاین به دلیل امکان مشاهده پیشنهادهای بیشتر، بهتر خواهد بود و چه‌ بهتر که در معاملات HOT هیچ واسطه‌ ای حضور نداشته باشد که این امکان در سایت رها اکسچنج در بخش تریدر برای کاربران فراهم شده است.

فقط کافیه داخل سایت رها اکسچنج ثبت نام کنید و بعد از احراز هویت با کارت بانکی خودتون HOT بخرید و یا بر روی صرافی نگهداری کنید و یا اون رو منتقل بدید به کیف پول دیجیتال خودتون .

بله ، فقط دقت داشته باشید اگر قصد شارژ حساب و یا برداشت ریالی داشته باشید حتما باید احراز هویت مرحله اول را انجام دهید ولی اگر نیازی به واریز و برداشت ریالی ندارید میتوانید بدون احراز هویت در سایت رها اکسچنج فعالیت داشته باشید .

خرید آنی بیش از

۲۸۳ ارز

همراهان عزیز رها اکسچنج میتوانید از طریق ورود به قسمت خرید فروش آنی بیش از ۲۸۳ ارز دیجیتال معتبر را فقط با چند کلیک بخرید و بفروشید.

ورود به خرید فروش آنی