خرید و فروش گراف

خرید و فروش The Graph (GRT)

مقدمه:

دنیای جدید دنیای دیجیتال می باشد. این روزها از سرزمین  دیجیتال گرفته تا بازی های دیجیتال و جدیدا ارز دیجیتال وارد زندگی انسان شده است. افرادی که بتوانند اطلاعات خود را در زمینه رمز ارزها افزایش دهند و خود را همسو با این سیل روان کنند قطعا سود خواهند کرد. به شرطی که اطلاعات کافی در خصوص انواع پول های دیجیتال کسب کنند. یکی از بهترین این رمز ارز ها GRT یا THE GRAPH می باشد.

گراف

تاریخچه رمز ارز GRT:

این رمز ارز توسط یک گروه خبره و حرفه ای در زمینه آی تی ایجاد شده است. هر کدام از این افراد از شرکت های مطرح در این زمینه می باشند. با بررسی وایت پیپر این ارز دیجیتال متوجه می شوید که ساخت این پول دیجیتال ۳ ماه طول کشیده است. کارشناسان این امر رمز ارز GRT را یکی از موارد مناسب برای خرید و فروش ارز دیجیتال و سرمایه گذاری می دانند. 

ویژگی های منحصر بفرد رمز ارز GRT:

  1. استفاده از نتورک یا شبکه غیر متمرکز: یکی از ویژگی هایی که باعث شد تا THE GRAPH سریعتر از سایر رمز ارز ها به بازار دیجیتال راه پیدا کند و محبوب شود همین مورد می باشد. این ویژگی به کاربر این امکان را می دهد که بتواند بررسی شاخص و شاخص سازی را انجام دهد. همچنین توانایی ذخیره اعتبار و سنجش اعتبار در این رمز ارز وجود دارد. شما با این امکانات به راحتی می توانید پردازش داده انجام داده و  برای تصمیمات آینده خود افقی مناسب داشته باشید.
  2. در اختیار قرار دادن توکن اختصاصی برای مشتریان این رمز ارز: خریداران GRT با توجه به میزان سهمی که از این پول دیجیتال دارند توکنی اختصاصی دریافت می کنند. سازندگان این توکن به صورتی آن را تنظیم و قفل کرده اند تا هر کس به اندازه سهم خود بتواند از گراف های ارائه شده کسب درآمد نماید. لازم به ذکر است که این توکن اختصاصی یکی از بی نقص ترین ها در این زمینه می باشد. این ویژگی یک ویژگی خاص می باشد که در هر رمز ارزی وجود ندارد. خریداران و فعالان حرفه ای در این زمینه کاملا می توانند از این امکان به درستی استفاده نمایند.
  3. نقش کاربران و خریداران این رمز ارز در سرنوشت خود و شبکه: هر کدام از سهامداران و کاربران گراف به میزان سهمی که دارند در اداره و بقا شبکه نقش دارند. و این طور نیست که شبکه گراف به صورت ناگهانی و بدون اختیار کاربران ضعیف شده و از بین برود.
  4. عدم نیاز به سرور های اختصاصی: با توجه به ویژگی های مذکور کاربران و خریداران GRT دیگر نیازی به استفاده و سرمایه گذاری بر روی سرور های اختصاصی ندارند.

ارز GRT چگونه کار می کند؟

این ارز بر پایه شبکه غیر متمرکز و بلاک چین کار می کند. در این شبکه دیتا ها و قراردادها از بلاک چینی به بلاک چین دیگر منتقل می شود. سپس این دیتاها به شکل قرارداد های هوشمند به اتریوم ارسال می شوند. در این شبکه کاربران از طریق API های مخصوص خود در زیر گراف می توانند فعالیت کنند. 

چگونه در ایران خرید و فروش GRT را انجام دهیم؟

یکی از موانعی که فعالان رمز ارز ها در کشور ما با آن مواجه هستند نحوه خرید و فروش و چنج کردن رمز ارزها به پول و بالعکس می باشد. برای این منظور کاربران و مشتریان باید یک صرافی معتبر را شناسایی کرده و با آن کار کنند. این صرافی در صورتی که آنلاین باشد بسیار برای مشتریان بهتر است. ما به شما رها اکسچنج را پیشنهاد می کنیم که علاوه بر امکان معامله و چنج ارز مذکور قابلیت معامله تمام رمز ارزهای رایج در دنیا را نیز دارد. علاوه بر موارد ذکر شده این صرافی آنلاین بوده و کاملا قابل اطمینان می باشد. 

صفحه اینستاگرام

سوالات متداول :

صرافی‌ها می‌توانند انتخاب خوبی برای خرید گراف باشند اما قطعاً حضور در بازارهای آنلاین به دلیل امکان مشاهده پیشنهادهای بیشتر، بهتر خواهد بود و چه‌ بهتر که در معاملات گراف هیچ واسطه‌ای حضور نداشته باشد که این امکان در سایت رها اکسچنج در بخش تریدر برای کاربران فراهم شده است.

فقط کافیه داخل سایت رها اکسچنج ثبت نام کنید و بعد از احراز هویت با کارت بانکی خودتون گراف بخرید و یا بر روی صرافی نگهداری کنید و یا اون رو منتقل بدید به کیف پول دیجیتال خودتون .

بله ، فقط دقت داشته باشید اگر قصد شارژ حساب و یا برداشت ریالی داشته باشید حتما باید احراز هویت مرحله اول را انجام دهید ولی اگر نیازی به واریز و برداشت ریالی ندارید میتوانید بدون احراز هویت در سایت رها اکسچنج فعالیت داشته باشید .

خرید آنی بیش از

۲۸۳ ارز

همراهان عزیز رها اکسچنج میتوانید از طریق ورود به قسمت خرید فروش آنی بیش از ۲۸۳ ارز دیجیتال معتبر را فقط با چند کلیک بخرید و بفروشید.

ورود به خرید فروش آنی