خرید و فروش اتریوم کلاسیک

خرید و فروش Ethereum Classic (ETC)

اتریوم کلاسیک

پس از حمله های سایبری مختلف مجموعه اتریوم به ۲ گروه تقسیم شد ( اتریوم کلاسیک و اتریوم ساده ) : ۱ ) گروهی می خواستند که بلاک چین تغییر کند  و دارایی های سرمایه گذاران را به آنها برگردانند. ۲ ) گروهی هم به تغییر بلاک چین اعتقادی نداشتند و به اصل ( کد، قانون است ) همچنان پایبند و معتقد بودند. اصولا افرادی که در گروه دوم قرار گرفته بودند با فورک سفت و سخت بسیار مخالف بودند، پس به استخراج بلاک های نو و جدید برای نسخه قدیمی بلاک چین اتریوم پرداختند. پس اینگونه اتفاقات در کنار هم قرار گرفت که باعث شد ۲ مدل متفاوت از اتریوم به وجود بیاید ( اتریوم کلاسیک و اتریوم ساده ) .

بنابراین تفاوت  گروه بلاک چین اتریوم کلاسیک و جامعه بلاک چین اتریوم در نسخه این بلاک چین ها می باشد که آن ها قبول دارند و از آن  استفاده می کنند.

تاریخچه اتریوم کلاسیک

ارز اتریوم کلاسیک در سال ۱۳۹۵ شمسی یا ۲۰۱۶ میلادی ، در جریان جنجال های سازمان خودگران غیر متمرکز با هاردفورک بلاک چین اتریوم تشکیل شد. ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک به اختصار اتر کلاسیک نام دارد و با نماد تجاری و اختصاری ETC نشان داده می شود.

قرارداد های هوشمند برنامه هایی خودکار و خود مختار هستند که به صورت از پیش تعیین شده اجرا می شوند. و همچنین اتریوم کلاسیک بلاک چینی برای تشکیل این برنامه های غیر متمرکز و این قرارداد هاست.

مجموعه اتر کلاسیک در واقع همان دنباله قدیمی و اصلی اتریوم را دنبال می کند و بنیان گذاران این ارز دیجیتال همان بنیانگذاران اتریوم یعنی ویتالیک بوترین و گوین وود هستند.

اتریوم کلاسیک

  امنیت ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک

الگوریتم گواه بر کار ، امنیت شبکه این ارز دیجیتال را بر عهده گرفته است ؛ اما این مجموعه به عنوان زنجیره فرعی حمله های زیادی را به خود دیده است. اگر بخواهیم برخی از این حمله ها را مثال بزنیم می توانیم به حمله دابل اسپند و حمله ۵۱ درصد برای گرفتن کنترل استخراج و انجام تراکنش های دروغین و … اشاره کنیم. البته جدید ترین حمله به این شبکه در مرداد ۱۳۹۹ ( آگوست ۲۰۲۰ ) رخ داده است.

خرید رمز ارز اتریوم کلاسیک

ارز دیجیتال اتر کلاسیک ارزش بازار بسیار زیادی دارد و صرافی های زیادی در کشور این ارز دیجیتال را پوشش می دهند. برای مثال می توانیم به ۱ ) بایننس ۲ ) اوکی اکسچنج ۳ ) هیوبی گلوبال اشاره کنیم.

البته بعد از خرید آن ها برای امنیت بیشتر می توانید در کیف پول های دیجیتال یا والت آن ها را نگه داری کنید. چند نمونه از این کیف پول های دیجیتال تمام گره، آنلاین، نرم افزاری و موبایل و … هستند.

مزایای اتریوم کلاسیک چیست ؟

این ارز دیجیتال مزایای بسیار زیادی دارد که ما به اشاره به چند نمونه از آن ها اکتفا می کنیم :

۱ ) قابلیت برنامه ریزی : بلاک چین اتریوم کلاسیک قابلیت برنامه ریزی دارد و توسعه دهندگان این بلاک چین می توانند برنامه هایی مانند خدمات مالی یا حتی بازی ها را روی قرارداد های این ارز قرار دهند.

۲ ) تغییر ناپذیر بودن : این ویژگی بلاک چین مهم ترین علت دو دسته شدن زنجیره اتریوم ها بود که امنیت و یکپارچگی این ارز دیجیتال را تضمین می کند.

۳ ) تراکنش های سریع و اقتصادی : از آنجا که تراکنش های این بلاک چین به طور خودکار انجام می شود پس سرعت بیشتری هم دارد و همچنین هزینه کمتری را شامل می شود.

یکی دیگر از مزایای اتریوم کلاسیک این است که طبق نظر کارشناسان این بلاک چین آینده بسیار خوب و سود بخشی را دارد.

instagram

 

سوالات متداول :

صرافی‌ها می‌توانند انتخاب خوبی برای خرید اتریوم کلاسیک باشند اما قطعاً حضور در بازارهای آنلاین به دلیل امکان مشاهده پیشنهادهای بیشتر، بهتر خواهد بود و چه‌ بهتر که در معاملات اتریوم کلاسیک هیچ واسطه‌ای حضور نداشته باشد که این امکان در سایت رها اکسچنج در بخش تریدر برای کاربران فراهم شده است.

فقط کافیه داخل سایت رها اکسچنج ثبت نام کنید و بعد از احراز هویت با کارت بانکی خودتون اتریوم کلاسیک بخرید و یا بر روی صرافی نگهداری کنید و یا اون رو منتقل بدید به کیف پول دیجیتال خودتون .

بله ، فقط دقت داشته باشید اگر قصد شارژ حساب و یا برداشت ریالی داشته باشید حتما باید احراز هویت مرحله اول را انجام دهید ولی اگر نیازی به واریز و برداشت ریالی ندارید میتوانید بدون احراز هویت در سایت رها اکسچنج فعالیت داشته باشید .

خرید آنی بیش از

۲۸۳ ارز

همراهان عزیز رها اکسچنج میتوانید از طریق ورود به قسمت خرید فروش آنی بیش از ۲۸۳ ارز دیجیتال معتبر را فقط با چند کلیک بخرید و بفروشید.

ورود به خرید فروش آنی