خرید و فروش انجین کوین

خرید و فروش Enjin Coin (ENJ)

ENJ چیست؟ چه آینده ای برای آن پیش بینی می شود؟

ENJ یا ENJIN COIN، به توکن خاصی گفته می شود که در واقع به صورت پلتفرم طراحی شده است. این پلتفرم بر روی خلق عناصر بازی قابل جمع آوری تمرکز دارد. مالکیت این عناصر با کاربر های انجین می باشد. ENJ می تواند روش هایی را تولید کند که مربوط به بازی های ویدیویی هستند. در نتیجه، استفاده از ENJ می تواند به شدت مناسب باشد. این دارایی ها با استفاده از استاندارد اتریوم یا ERC ساخته شده اند. بازی های بلاک چین که امروزه محبوبیت بالایی در میان مردم کشور ما به دست آورده اند، به بازیکنان اجازه می دهند که عناصر واقعی داخل بازی را در اختیار خود قرار دهند و آنها را بفروشند. شرکت انجین برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ ایجاد شد.

تاریخچه این توکن

همانطور که در قسمت های قبل تر هم به این مسئله به شدت خاص و مهم اشاره کردیم، شرکتی که در زمینه ساخت این ارز دیجیتال یعنی انجین فعالیت می کند برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ شروع به کار کرد. از سال ۲۰۱۷ هم پس از یک نمایش موفق توانست محبوبیت بالایی در دنیای ما به دست آورد. البته، جالب است بدانید که انجین هم اکنون به شدت محبوب شده است. شما می توانید درون ENJ آیتم های بازی را توکن کنید. سپس، با استفاده از بازی کردن کسب درآمد کنید. این روش، توانسته است پایه و اساس دنیای متا ورس را به طور کامل طراحی کند.

تیم توسعه انجین

ENJ چگونه کار می کند؟

حتما برای شما هم سوال پیش آمده که رمز ارز ENJ چگونه کار می کند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که انجین یک رمز ارز نیست بلکه یک پلتفرم مربوط به بازی کردن و کسب درآمد است که توکن اختصاصی خود را نیز دارد. توکن انجین قدرت بالایی را از خود ارائه می کند. به زبان ساده بخواهیم بگوییم، انجین امکان مدیریت و ذخیره توکن ها را برای کاربران خود به طور کامل فراهم می کند. مثلا، فرض کنید که شما درون یک بازی یک شمشیر را بفروشید و کسب درآمد کنید.

برای ساخت یا از بین بردن آیتم های موجود برای کسب درآمد در داخل بازی، توسعه دهندگان ENJ از ۵ مرحله استفاده می کنند.

  • به دست آوردن: این مرحله به شدت مهم است. توسعه دهندگان توکن انجین را خریداری می کنند.
  • تولید: در این مرحله، توسعه دهندگان و شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند، آیتم های درون بازی را می سازند
  • گیمینگ: این مرحله شاید اصلی ترین دلیل وجود سیستم انجین است.در این مرحله بازیکنان یا گیمر ها توکن های خود را به دست می آورند. سپس از آنها برای انجام فعالیت های مختلف استفاده می کنند.
  • معامله: سپس گیمر ها با استفاده از ابزار های داخلی بازی، توکن ها را با یکدیگر معامله می کنند.
  • فروش: در آخرین مرحله، بازیکنانی که در این زمینه فعالیت می کنند توکن های خود در ازای پول واقعی می فروشند.

تبدیل توکن انجین به دارایی های دیجیتال، توسط فرآیندی با نام مینتینگ یا Minting صورت می گیرد. جالب است  بدانید که رها اکسچنج یکی از معتبر ترین تیم های فعال در زمینه ارائه خدمات مربوط به انجین به حساب می آید. شما می توانید با استفاده از کیف پول داخلی رها اکسچنج، این توکن فوق العاده را تهیه نمایید. البته که پروسه Minting می تواند معکوس هم شود. یعنی شما می توانید دارایی های دیجیتالی خود را ذوب کنید و با استفاده از آن آیتم تهیه کنید. این توکن ارزش واقعی داشته و همه دارایی های مربوط به آن هم ارزش واقعی خواهند داشت.

صفحه اینستاگرام

سوالات متداول :

صرافی‌ها می‌توانند انتخاب خوبی برای خرید ENJ باشند اما قطعاً حضور در بازارهای آنلاین به دلیل امکان مشاهده پیشنهادهای بیشتر، بهتر خواهد بود و چه‌ بهتر که در معاملات ENJ هیچ واسطه‌ ای حضور نداشته باشد که این امکان در سایت رها اکسچنج در بخش تریدر برای کاربران فراهم شده است.

فقط کافیه داخل سایت رها اکسچنج ثبت نام کنید و بعد از احراز هویت با کارت بانکی خودتون ENJ بخرید و یا بر روی صرافی نگهداری کنید و یا اون رو منتقل بدید به کیف پول دیجیتال خودتون .

بله ، فقط دقت داشته باشید اگر قصد شارژ حساب و یا برداشت ریالی داشته باشید حتما باید احراز هویت مرحله اول را انجام دهید ولی اگر نیازی به واریز و برداشت ریالی ندارید میتوانید بدون احراز هویت در سایت رها اکسچنج فعالیت داشته باشید .

خرید آنی بیش از

۲۸۳ ارز

همراهان عزیز رها اکسچنج میتوانید از طریق ورود به قسمت خرید فروش آنی بیش از ۲۸۳ ارز دیجیتال معتبر را فقط با چند کلیک بخرید و بفروشید.

ورود به خرید فروش آنی