خرید و فروش دش کوین

خرید و فروش Dash coin (DASH)

تعریف دش کوین به زبان ساده

حتما شما هم تا کنون نام دش کوین را شنیده اید. این رمز ارز، می تواند قدرت بالایی را در اختیار شما قرار دهید. برخی از افراد معتقد هستند که با استفاده از دش کوین خیلی راحت می توان میلیونر شد. اما آیا این حرف واقعا حقیقت دارد؟ در ادامه با تیم رها اکسچنج همراه باشید تا این رمز ارز محبوب را به شما معرفی کنیم.

در حال حاضر وضعیت بازار رمز ارز ها به شدت مناسب است. هر روزه افراد بیشتری نسبت به این ارز ها علاقه نشان داده و محبوبیت آنها روز به روز بیشتر می شود. دش کوین DASH برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ به دنیا معرفی شد. این محصول در دسته آلت کوین ها قرار می گیرد. هر ارز دیجیتالی برای یک کار خاص به وجود آمده است. شناسایی این هدف و کاربرد، می تواند به شما کمک کند تا این محصولات را با قیمت مناسبی تهیه کنید. DASH هم همچون دیگر آلت کوین ها، می تواند یک هدف خاص داشته باشد. اصلی ترین دلیل ساخته شدن این آلت کوین محبوب، برطرف کردن نواقص بیت کوین می باشد. بیت کوین یک رمز ارز محبوب است ولی در شبکه خود یک سری نواقص خاص دارد.

امنیت در این شبکه

دش کوین امنیت بالایی را به شما ارائه می کند. شما می توانید خیلی راحت با استفاده از این آلت کوین تراکنش های خصوصی را انجام دهید. این امر، به پنهان کردن کامل هویت شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد. درون شبکه این آلت کوین شما امنیت و حریم خصوصی بیشتری دارید. الگوریتم اختصاصی این رمز ارز، به شما کمک می کند تا بتوانید امنیت خود را به طور کامل حفظ کنید. از این رو، برای امنیت خود هیچ نگرانی خاصی نداشته باشید.

دش کوین

این آلت کوین از الگوریتمی با نام X11 برای رمز گذاری فعالیت های خود استفاده می کند. یعنی دش کوین می تواند با ۱۱ تابع مربوط به رمزگذاری، فعالیت های مورد نظر خود را انجام دهد. این عدد ممکن است که ترسناک به نظر برسد. چرا که ۱۱ بار رمز گذاری کمی ترسناک است ولی، این رمزگذاری ها برای پردازش های گرافیکی بهینه شده است. در نتیجه، شما با خیال راحت می توانید این آلت کوین را بدون هیچگونه مشکل خاصی ماین کنید. ولی توصیه ما به شما خرید دش کوین می باشد. چرا که خرید این آلت کوین هم سریع تر بودن، هم باعث می شود تا شما سود زیادی را ببرید. دستگاه های ماینر برق و انرژی زیادی را هدر می دهند تا بتوانند فعالیت کندن. از همین رو، استفاده از روش های مدرن برای مبادله این آلت کوین به شما توصیه می شود.

مدیریت هزینه و سرعت در شبکه دش کوین

همانطور که در قسمت های قبل تر هم به این مسئله اشاره کردیم، این آلت کوین قصد دارد تا نواقص بیت کوین را حل کند. درون شبکه دش کوین، هر ۲ دقیقه یک بلاک جدید ایجاد می شود. ولی، در شبکه بیت کوین هر ۱۰ دقیقه یک بلاک جدید ایجاد می شود. یعنی دش کوین ۵ برابر سریع تر از بیت کوین می باشد. حجم یک بلاک درون شبکه این آلت کوین برابر با ۲ مگابایت است. این عدد، باعث می شود تا در هر ثانیه ۵۶ تراکنش صورت گیرد. این قدرت، در مقایسه با بیت کوین خیلی بالا تر است. همچنین، جالب است بدانید که هزینه ای که شما برای ماین کردن دش کوین باید پرداخت کنید نیز کمتر از بیت کوین می باشد. در نتیجه، استفاده از آن می تواند بازدهی بالا تری برای شما داشته باشد. هنگامی که شما به جای بیت کوین، دش کوین را استخراج کنید، می توانید انرژی کمتری را برای ماین کردن این محصول صرف کنید. در نتیجه، بازدهی شما خیلی بیشتر خواهد شد. 

instagram

سوالات متداول :

صرافی‌ها می‌توانند انتخاب خوبی برای خرید دش کوین باشند اما قطعاً حضور در بازارهای آنلاین به دلیل امکان مشاهده پیشنهادهای بیشتر، بهتر خواهد بود و چه‌ بهتر که در معاملات بیت کوین کش هیچ واسطه‌ای حضور نداشته باشد که این امکان در سایت رها اکسچنج در بخش تریدر برای کاربران فراهم شده است.

فقط کافیه داخل سایت رها اکسچنج ثبت نام کنید و بعد از احراز هویت با کارت بانکی خودتون دش کوین بخرید و یا بر روی صرافی نگهداری کنید و یا اون رو منتقل بدید به کیف پول دیجیتال خودتون .

بله ، فقط دقت داشته باشید اگر قصد شارژ حساب و یا برداشت ریالی داشته باشید حتما باید احراز هویت مرحله اول را انجام دهید ولی اگر نیازی به واریز و برداشت ریالی ندارید میتوانید بدون احراز هویت در سایت رها اکسچنج فعالیت داشته باشید .

خرید آنی بیش از

۲۸۳ ارز

همراهان عزیز رها اکسچنج میتوانید از طریق ورود به قسمت خرید فروش آنی بیش از ۲۸۳ ارز دیجیتال معتبر را فقط با چند کلیک بخرید و بفروشید.

ورود به خرید فروش آنی