خرید و فروش کامپوند

خرید و فروش Compound (COMP)

آشنائی با ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال با توجه به جدید بودن در دنیای الکترونیک امروزی، برای خیلی از مردم ناشناخته یا نا مفهوم است. بسیاری از مردم تاکنون با ارزهای دیجیتال آشنایی کامل پیدا نکرده اند. ارز دیجیتال یک شکل خاص، و حرفه ای از پول ها ی الکترونیکی است. که بر اساس و پایه علم و دانش خاصی رمز گذاری شده اند. مانند ارز دیجیتالCOMP   و  COMPOUND. ارز های دیجیتالی ماهیت  و ویژگی های زیادی دارند. مانند غیر متمرکز بودن یا شفافیت، و یا تغییر ناپذیر بودن.

تمامی ارزهای دیجیتال در صرافی، برای خرید و فروش ارز دیجیتال موجود می باشند. کریپتوکارنسی‌ها، یا همان ارز های دیجیتالی را میتوان به صورت کاملا مستقیم، و بدون دخالت هیچ، واسطه ای در اینترنت برای دوستان آشنایان و یا  حتی برای دیگران ارسال کرد. این نقل و انتقال، به این معنی است که برای ارسال یا دریافت کریپتوکارنسی‌ها، یا همان رمز ارز ها، نیاز به  افتتاح حساب بانکی و یا استفاده از خدمات بانک ها نیست.  رمز ارز ها پول هایی مانند بیت کوین، و COMP، هستند که با علم، و ساز و کار خاصی، تولید، و توزیع می شوند. تولید برخی از این پول ها یا همان رمز ارز ها، مانند بیت کوین و COMP، با فعالیتی به نام ماینینگ انجام، و صورت می گیرد. برای تعداد دیگری از رمز ارز ها، یا همان کریپتوکارنسی‌ها، تمامی سکه ها  از قبل به صورت استخراج شده در شبکه قرار می ‌گیرند.

رمز ارزها چگونه تولید، و به چه شکل کار می‌کنند

  شاید برای شما این سوال پیش بیاید که، رمز ارز ها چگونه و به چه شکل کار می‌کنند، و قابل استفاده هستند‌. رمز ارز ها برای شروع به کار خود مدل های مختلف، و متفاوتی را به کار می‌گیرند. به عنوان مثال، بیت کوین از مدل اثبات کار استفاده می کند. در مدت زمان این فعالیت، استخراج کنندگان یا همان ماینر ها، تمامی تراکنش ها یا همان فعالیت ها را تایید می کنند. تراکنش های رمز ارز های دیجیتالی یا همان کریپتوکارنسی‌ها، به صورت همتا به همتا، یا همان P2P، می باشد.  مسئولیت نظارت بر رفتار ارزهای دیجیتال، و تامین امنیت آن ها توسط نود ها انجام می شود. نود های رمز ارز در شبکه های مختلف، به صورت روش های مختلف انتخاب می شوند. به عنوان نمونه، در رمز ارز بیت کوین ، تتر، و یا حتی COMP، از صرافی های مختلف و استخراج کنندگان مختلف هستند که این مسئولیت های مهم و کلیدی را بر عهده دارند.  در برخی از رمز ارز ها برای انتخاب نود ها، رای گیری می شود و بعد انتخاب می‌شوند.

COMPOUND

 آشنایی با ارز COMPOUND

 یکی از ارز های دیجیتالیCOMP ، یا همانCOMPOUND  نام دارد. شما می توانید، برای خرید رمز ارزCOMP ، از فروشگاه های خرید و فروش ارز دیجیتال مانند رها اکسچنج، استفاده کنید. رها اکسچنج یک پلت فرم کاملا حرفه ای است که، در زمینه تبادل ارز های دیجیتالی فعال است. رها اکسچنج ریسک بلوکه شدن حساب کاربران خود را در صرافی ارزهای دیجیتال، بر عهده گرفته است.COMPOUND ، با نماد اختصاری COMP، یک ارز دیجیتال یا یک پول دیجیتال است. ارزش COMPOUND، در صرافی و فروشگاه های خرید و فروش ارز دیجیتال مانند رها اکسچنج، و در بازار، با ارزش دارایی حدود سیصد و هفتاد میلیون دلار استCOMPOUND .، یک پروتکل الگوریتمیک است که، با نرخ بهره مستقل بر روی بلاک چین اتریوم، قرار دارد. COMPOUND، در مسیر رشد خود به یکی از سنگ بناهای صنعت دیفای، تبدیل شده است.COMPOUND ، در بیست و پنج ژوئن، در سال ۲۰۲۲، با استفاده از ارز های دیجیتالی قفل شده در شبکه خود توانست، به بزرگترین پروتکل دیفای تبدیل شود.COMPOUND ، با ایجاد یک بازار مالی کارآمد، به کاربران خود این اجازه را می دهد که، بدون هیچ محدودیتی دارایی های خود را به پروتکل، قرض دهند یا از آن بگیرند. توکنCOMPOUND ، یک توکن است که، در بلاک چین اتریوم قرار گرفته است. این توکن برای حاکمیت در پروتکل استفاده می شود.

صفحه اینستاگرام

سوالات متداول :

صرافی‌ها می‌توانند انتخاب خوبی برای خرید COMP باشند اما قطعاً حضور در بازارهای آنلاین به دلیل امکان مشاهده پیشنهادهای بیشتر، بهتر خواهد بود و چه‌ بهتر که در معاملات COMP هیچ واسطه‌ ای حضور نداشته باشد که این امکان در سایت رها اکسچنج در بخش تریدر برای کاربران فراهم شده است.

فقط کافیه داخل سایت رها اکسچنج ثبت نام کنید و بعد از احراز هویت با کارت بانکی خودتون COMP بخرید و یا بر روی صرافی نگهداری کنید و یا اون رو منتقل بدید به کیف پول دیجیتال خودتون .

بله ، فقط دقت داشته باشید اگر قصد شارژ حساب و یا برداشت ریالی داشته باشید حتما باید احراز هویت مرحله اول را انجام دهید ولی اگر نیازی به واریز و برداشت ریالی ندارید میتوانید بدون احراز هویت در سایت رها اکسچنج فعالیت داشته باشید .

خرید آنی بیش از

۲۸۳ ارز

همراهان عزیز رها اکسچنج میتوانید از طریق ورود به قسمت خرید فروش آنی بیش از ۲۸۳ ارز دیجیتال معتبر را فقط با چند کلیک بخرید و بفروشید.

ورود به خرید فروش آنی