خرید و فروش چیلیز

خرید و فروش Chiliz (CHZ)

Chiliz (CHZ) چیست؟

Chiliz

Chiliz شرکتی است که پلتفرم Socios و توکن CHZ را ارائه می دهد. CHZ یک توکن ERC-20 بوده و بر روی یک بلاک چین Chiliz مبتنی بر اتریوم اجرا می گردد. این توکن ارزی است که به کاربران امکان می دهد NFT ها را در بازار توکن طرفداران Chiliz Socios خریداری نمایند.

هیچ توکن CHZ بدون Socios نمی تواند وجود داشته باشد. سایت Socios این امکان را به طرفداران می دهد که NFT های مارک داری را خریداری کنند که آنها را به تیم ها و سرگرمی های مورد علاقه خود به عنوان یک وجه آنلاین متصل می کند. CHZ ارزی است که امکان خرید NFT های مارک دار را به طرفداران می دهد؛ تنها ارزی که در بازار Socios NFT پذیرفته شده است.

برای توکن های طرفداران Socios یک اکوسیستم با امکانات کامل است. برنامه ‌های تلفن همراه و وب‌ سایت به کاربران این امکان را می‌دهند که NFT‌ ها را خریداری کنند، آن‌ها را با سایر کاربران مبادله کنند، آن‌ها را در مسابقات کسب کنند و یا آن‌ها را با مزایا و کالاهای برند تیمی مبادله کنند. در حال حاضر این سایت NFT های مارک دار را برای بیش از دوجین تیم ورزشی و esports ارائه می دهد و تعداد بیشتری از تیم های ورزشی نیز در راه هستند.

Chiliz (CHZ) چگونه کار می کند؟

توکن های فن ارائه شده در Socios برای فروش، کلکسیونی صرف نیستند. NFT هایی که نام تجاری تیم را دارند، به طرفداران تأثیرگذاری در تصمیم گیری های تیم و روابط تعاملی با تیم ها را ارائه می دهند. طرفدارانی که توکن‌ها را کسب می کنند می‌توانند با رأی دادن در نظرسنجی‌هایی که توسط تیم‌هایی که شرکای Socios هستند ایجاد شده اند، نظر خود را ابراز کنند.

باشگاه فوتبال یوونتوس اف سی به عنوان مثال به دارندگان توکن اجازه داد تا آهنگ جشنی که هنگام گلزنی تیم از بلندگو پخش شود را انتخاب کنند. یوونتوس گل ها را با آهنگی به نام خنجر چلسی به مدت هشت سال جشن می گرفت. دارندگان توکن هواداران یوونتوس به عنوان جایگزین آهنگ Blur’s Song 2 را انتخاب کردند و تیم نیز این تغییر را اعمال کرد.

یا در مثالی دیگر، هواداران نقاشی دیواری ای را به دیوار اتاق رختکن تیم فوتبال بارسلونا آویزان می شود، انتخاب کردند. و یا  در باشگاه پاری سن ژرمن هواداران، پیام بر روی بازوبند کاپیتانی در جریان بازی را مشخص کردند. طرفداران تیم OG esports اجازه داررند بنر درون بازی را گزینش کنند. طرفداران تیم ورزش‌های الکترونیکی Team Heretics اسپانیا نیز اجازه دارند طرح روسری مارکی را که در طول تورنمنت‌ها می‌پوشند مشخص کنند و به ‌عنوان پوشش هواداران بفروشند.

 

اگر یک NFT با برند تیمی برای باشگاهی دارید که در حال برگزاری یک نظرسنجی است، می توانید رای دهید. اگر دو NFT داشته باشید، دو رای می دهید. نفوذ شما بر تصمیم گیری با کسب بیشتر نشانه های هواداران تیم افزایش خواهد یافت. این موضوع باعث ایجاد انگیزه برای کاربران برای تجارت و خرید و کسب NFT های بیشتر می شود.

 

سرگرمی‌ها و تیم‌ها می‌توانند مزایای بیشتری برای دارندگان توکن ارائه دهند، از جمله ملاقات با تیم در پخش زنده، صندلی‌های ممتاز در رویدادها، کالاهای تجاری با برند تیم، برنامه‌های گیمیفیکیشن و تابلوهای امتیازات. هرچه که طرفداران NFT های مارک دار یک تیم را بیشتر به دست می آورند، رابطه نزدیک تری با تیم پیدا کرده و مزایای بیشتری به دست می آورند.   

 

در Fan Token Offerings، NFT توسط شرکای Socios صادر شده و توکن ها در زنجیره جانبی Socios Proof of Authority ذخیره می گرند. قیمت توکن های فن با توجه به قوانین عرضه و تقاضا و محبوبیت تیم افزایش و کاهش می یابد.

 

عموما صرافی ها (مانند رها اکسچنج که در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال فعالیت می کند) در این زمینه خدمات ارائه می دهند.

صفحه اینستاگرام

سوالات متداول :

صرافی‌ها می‌توانند انتخاب خوبی برای خرید CHZ باشند اما قطعاً حضور در بازارهای آنلاین به دلیل امکان مشاهده پیشنهادهای بیشتر، بهتر خواهد بود و چه‌ بهتر که در معاملات CHZ هیچ واسطه‌ ای حضور نداشته باشد که این امکان در سایت رها اکسچنج در بخش تریدر برای کاربران فراهم شده است.

فقط کافیه داخل سایت رها اکسچنج ثبت نام کنید و بعد از احراز هویت با کارت بانکی خودتون CHZ بخرید و یا بر روی صرافی نگهداری کنید و یا اون رو منتقل بدید به کیف پول دیجیتال خودتون .

بله ، فقط دقت داشته باشید اگر قصد شارژ حساب و یا برداشت ریالی داشته باشید حتما باید احراز هویت مرحله اول را انجام دهید ولی اگر نیازی به واریز و برداشت ریالی ندارید میتوانید بدون احراز هویت در سایت رها اکسچنج فعالیت داشته باشید .

خرید آنی بیش از

۲۸۳ ارز

همراهان عزیز رها اکسچنج میتوانید از طریق ورود به قسمت خرید فروش آنی بیش از ۲۸۳ ارز دیجیتال معتبر را فقط با چند کلیک بخرید و بفروشید.

ورود به خرید فروش آنی