خرید و فروش بانکور

خرید و فروش Bancor (BNT)

رمز ارزBNT

شبکه بنکور از جمله پلتفرم هایی می باشد که برای فروش و تبدیل رمزارزها به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این شبکه به کاربران خدماتی را ارائه می کند که قادر خواهند بود بدون نیاز به صرافی های ارز دیجیتال، رمز ارزهای خود را به یکدیگر و به صورت سریع تبدیل کنند. رمز ارز BNT توکن شبکه بنکور است که مولفه اصلی در شبکه بنکور به شمار می رود. رمز ارز BNT در شبکه بنکور چندین نقش دارد. نقش های توکن BNT در شبکه بنکور شامل کمک به امنیت شبکه، تشویق کاربران و اعطای حق عضویت درBancor DAO  که در آن توکن BNT نیز برای حاکمیت استفاده می گردد و دارندگان دارای حق رای در مورد ارتقا پروتکل و بهبود آن هستند، می باشد.

bnt

ویژگی های بنکور

شبکه بنکور امکان تبدیل یکپارچه توکن های مورد استفاده در شبکه را فراهم می نماید. با این کار دیگر نیاز به صرافی یا شخص ثالث نمی باشد. این پروتکل همچنین چندین مجموعه خودگردان برای توکن های پشتیبانی شده توسط شبکه را حفظ می نماید. منحصر به فرد بودن شبکه بنکور به هدف آنها  رجعت می کند، جایی که هدف آنها ایجاد نقدینگی برای آلت کوین ها و باز پرداخت تامین کنندگان نقدینگی می باشد. این پروتکل توکن های مختلف را بدون دخالت شخص ثالث به توکن های دیگر، از جمله آنهایی که روی بلاکچین های دیگر اجرا می شوند، تبدیل می نماید. BNT رکن اصلی پروتکل بنکور، پیش فرض برای همه توکن های هوشمند ایجاد شده در شبکه می باشد. ایجاد توکن های هوشمند بنکور اولین نمونه در نوع خود است که از طریق فناوری بلاکچین ساخته می گردد. هدف اصلی این پروتکل برای ایجاد توکن های هوشمند ارائه یک راه حل پایدار برای مشکلات نقدینگی است، از این رو آن را از سایر سازندگان متمایز می کند.

آینده بنکور

پروتکل بنکور توانسته است با غلبه بر موانع مختلف در بالای صفحه ظاهر گردد. این سیستم نوآورانه با تامین نقدینگی برای طیف گسترده ای از توکن ها و حذف واسطه ها از مبادله توکن ها، در حال شکل گیری مجدد می باشد. این پروتکل قصد دارد تا یک راه حل پایدار برای مشکلات نقدینگی ارائه نماید. در بازار رمزارزها عوامل مختلفی می تواند بر قیمت آنها تاثیر گذار باشند. برای مثال هدف پلتفرم ها در آینده می تواند تاثیری بر روی آینده این رمز ارز بگذارد و آن را به یک ارز دیجیتال آینده دار تبدیل کند. به طور کلی می توان گفت اگر پروتکل بنکور بتواند به اهداف خود برسد می تواند آینده خوبی داشته باشد.

چه چیزی بنکور را منحصر به فرد می نماید؟

بنکور تبدیل یکپارچه توکن های مورد استفاده در شبکه را امکان پذیر میکند. این امر نیاز به صرافی و یا پلتفرم های شخص ثالث را از میان می برد. این پروتکل همچنین چندین استخر خودگردان را برای توکن های پشتیبانی شده توسط شبکه حفظ می نماید. منحصر به فرد بودن بنکور در هدف آنها جهت ایجاد نقدینگی برای آلت کوین ها و پاداش دادن به ارائه دهندگان نقدینگی می باشد. این پروتکل به طور یکپارچه توکن های ارز دیجیتال متفاوت را بدون دخالت شخص ثالث به توکن های دیگر از جمله آنهایی که بر روی بلاکچین های دیگر اجرا می شوند تبدیل می نماید . BNT توکن اصلی این پروتکل پیش‌ فرض برای تمام توکن‌ های هوشمند ایجاد شده در شبکه است. ایجاد توکن های هوشمند توسط بنکور اولین مورد از نوع خود می باشد که از طریق فناوری بلاکچین ساخته شده است. هدف اصلی این پروتکل جهت ایجاد توکن های هوشمند ارائه  یک راه حل پایدار برای مشکلات نقدینگی است و از این رو آن را از سایر سازندگان بازار متمایز می نماید. شما می توانید برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی رها اکسچنج مراجعه نمایید.

instagram

سوالات متداول :

صرافی‌ها می‌توانند انتخاب خوبی برای خرید BNT باشند اما قطعاً حضور در بازارهای آنلاین به دلیل امکان مشاهده پیشنهادهای بیشتر، بهتر خواهد بود و چه‌ بهتر که در معاملات BNT هیچ واسطه‌ ای حضور نداشته باشد که این امکان در سایت رها اکسچنج در بخش تریدر برای کاربران فراهم شده است.

فقط کافیه داخل سایت رها اکسچنج ثبت نام کنید و بعد از احراز هویت با کارت بانکی خودتون BNT بخرید و یا بر روی صرافی نگهداری کنید و یا اون رو منتقل بدید به کیف پول دیجیتال خودتون .

بله ، فقط دقت داشته باشید اگر قصد شارژ حساب و یا برداشت ریالی داشته باشید حتما باید احراز هویت مرحله اول را انجام دهید ولی اگر نیازی به واریز و برداشت ریالی ندارید میتوانید بدون احراز هویت در سایت رها اکسچنج فعالیت داشته باشید .

خرید آنی بیش از

۲۸۳ ارز

همراهان عزیز رها اکسچنج میتوانید از طریق ورود به قسمت خرید فروش آنی بیش از ۲۸۳ ارز دیجیتال معتبر را فقط با چند کلیک بخرید و بفروشید.

ورود به خرید فروش آنی