خرید و فروش بیت کوین کش

خرید و فروش Bitcoin cash (BCH)

بیت کوین کش چیست و در چه وضعیتی قرار دارد؟

بیت کوین کش یا Bcash، یک شبکه پرداخت رمز ارزی به حساب می آید و می تواند با استفاده از توکن BCH فعالیت کند. این امر، می تواند به عنوان یک پول همتا به همتا شناخته شود. جالب است بدانید که این توکن کاملا غیر متمرکز بوده و هیچ نیازی به بانک ها و اشخاص ثالث نخواهد داشت. این کوین می تواند آینده قوی داشته باشد. چرا که ویژگی ها و خواص آن، باعث می شوند تا محبوبیت بیت کوین کش روز به روز بیشتر شود. امروزه رها اکسچنج یکی از معتبر ترین تیم های فعال در زمینه ترید انواع رمز ارز به خصوص بیت کوین کش به حساب می آید.

بر خلاف بیت کوین که سازنده اصلی آن ناشناس است، بیت کوین کش توسط کش راجر ور برای اولین بار طراحی شد. این فرد سابقه قوی و طولانی در زمینه کار با تکنولوژی بلاک چین دارد.

بیت کوین کش

آیا بیت کوین کش با بیت کوین معمولی فرق دارد؟

شاید این سوال برای شما هم به وجود بیاید و پاسخ آن هم بله است. بیت کوین کش می تواند قیمت پایین تری داشته باشد. ولی در ابتدا بیایید این دو رمز ارز را از نظر فنی و تخصصی بررسی کنیم. این آلت کوین بلاک های قوی تری دارد. هر بلاک این آلت کوین نزدیک به ۸ مگابایت حجم دارد. این عدد، ۸ برابر بیت کوین اصلی است. در نتیجه، انجام تراکنش ها و پردازش های مختلف در بیت کوین کش خیلی سریع تر رخ می دهد. هنگامی که شما بر روی شبکه بیت کوین یک تراکنش انجام می دهید، ممکن است که ۱۰ دقیقه طول شود تا تراکنش شما صورت بگیرد.

ولی، بر روی شبکه بیت کوین کش، این عدد کمتر از ۱ دقیقه است. این تفاوت فوق العاده به خاطر تکنولوژی قوی تر و سرعت بالا تر می باشد. مهم ترین عاملی که باعث می شود رمز ارز ها باهم تفاوت داشته باشند، هدف ساخت و نوع بلاک است. بیت کوین کش تقریبا بر روی همه صرافی های معتبر دنیا در دسترس می باشد. در نتیجه، ارزش بالایی توانسته است به دست بیاورد. تیم رها اکسچنج هم از زمان های قدیم در زمینه ارائه خدمات مربوط به بیت کوین کش فعالیت می کرده اند.

معرفی قوی ترین والت های موجود برای این آلت کوین

شما برای اینکه بتوانید از یک رمز ارز یا ارز دیجیتال استفاده کنید، باید از کیف پول ها استفاده کنید. کیف پول در دو نوع اصلی یعنی سخت افزاری و نرم افرازی در بازار عرضه می شود. در صورتی که شما نمی توانید هزینه بالایی کیف پول های سخت افزاری را پرداخت کنید و به خدمات آنها هم نیازی ندارید، خیلی راحت می توانید از کیف های پول نرم افزاری استفاده کنید. کیف پول نرم افزاری، می تواند قدرت بالایی داشته باشد. اکثر این کیف پول ها هم رایگان بوده و بدون دریافت هیچ گونه هزینه اضافی به شما خدمات ارائه می دهند. در لیست زیر، شما می توانید یک سری از معتبر ترین کیف پول های موجود برای بیت کوین کش را مشاهده کنید.

  • کیف پول اگزودوس:

  • این کیف پول برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ ساخته شد. استفاده از آن رایگان بوده و می تواند یک نمودار از دارای های شما را بهتان نشان دهد.

  • کیف پول جکس:

  • این کیف پول کمتر شناخته شده است. شما می توانید آن را بر روی گوشی خود نصب کنید. همچنین، این کیف پول قدرت بالایی برای محافظت از دارایی های شما خواهد داشت.
  • کیف پول تراست:

  • همه افرادی که در زمینه رمز ارز فعالیت می کنند، نام تراست ولت را شنیده اند. این کیف پول محبوب ترین کیف پول در میان مردم ایران به حساب می آید.
  • کیف پول داخلی رها اکسچنج: شما می توانید از کیف پول داخلی رها اکسچنج هم برای تبادل، خرید یا فروش رمز ارزهای خود همچون بیت کوین کش استفاده کنید.

instagram

سوالات متداول :

صرافی‌ها می‌توانند انتخاب خوبی برای خرید بیت کوین کش باشند اما قطعاً حضور در بازارهای آنلاین به دلیل امکان مشاهده پیشنهادهای بیشتر، بهتر خواهد بود و چه‌ بهتر که در معاملات بیت کوین کش هیچ واسطه‌ای حضور نداشته باشد که این امکان در سایت رها اکسچنج در بخش تریدر برای کاربران فراهم شده است.

فقط کافیه داخل سایت رها اکسچنج ثبت نام کنید و بعد از احراز هویت با کارت بانکی خودتون بیت کوین کش بخرید و یا بر روی صرافی نگهداری کنید و یا اون رو منتقل بدید به کیف پول دیجیتال خودتون .

بله ، فقط دقت داشته باشید اگر قصد شارژ حساب و یا برداشت ریالی داشته باشید حتما باید احراز هویت مرحله اول را انجام دهید ولی اگر نیازی به واریز و برداشت ریالی ندارید میتوانید بدون احراز هویت در سایت رها اکسچنج فعالیت داشته باشید .

خرید آنی بیش از

۲۸۳ ارز

همراهان عزیز رها اکسچنج میتوانید از طریق ورود به قسمت خرید فروش آنی بیش از ۲۸۳ ارز دیجیتال معتبر را فقط با چند کلیک بخرید و بفروشید.

ورود به خرید فروش آنی