Solana NFT برای کسانی که کیف پول فانتوم دارند در دسترس است

  • 28 اسفند 1400
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 556 نفر


روز دوشنبه، پلتفرم نمایشگاه خلاقانه ادوبی، Behance، اعلام کرد که ویژگی جدیدی را ادغام می کند (solana NFT) که به کاربران کمک می کند تا از طرح های خود درآمد کسب کنند. این نوآوری به کاربران این امکان را می‌دهد تا حساب‌های Behance خود را به کیف پول فانتوم خود متصل کرده و SOL NFT (توکن‌های غیرقابل تعویض) خود را در پروفایل‌های حساب خود نمایش دهند.

کیف پول فانتوم یکی از کیف پول های پیشرو مبتنی بر Solana است که برای برنامه های DeFi (مالی غیرمتمرکز) و NFT طراحی شده است. سپس، QuickNode یک پلتفرم زیرساخت Web3 واقع در میامی است که به توسعه و طراحی این ویژگی با Adobe در بلاک چین Solana کمک کرده است.

طراحان و سازندگان Behance می توانند با استفاده از این ویژگی نیاز، NFT های خود را که در بلاک چین اتریوم ایجاد شده اند، در نمایه های خود به نمایش بگذارند. معاون رئیس Adobe، مدیریت Behance-William Allen، در مورد این نوآوری اظهار نظر کرد.

با این حال، او در توییتر تاکید کرد که بسیاری از کاربران Behance ممکن است بخواهند کاری با اتریوم نداشته باشند، زیرا هزینه‌های تراکنش (GAS) بسیار بالا و مصرف انرژی بالا دارد.

او مشاهده کرد که سازندگان دیجیتال اکنون می توانند به راحتی کیف پول فانتوم خود را به هم متصل کرده و SOL NFTS خود را در پروفایل Behance خود نمایش دهند.

او در توییت خود توضیح داد که بلاک چین سولانا یک بلاک چین PoS (اثبات سهام) است که مشکلات ناشی از بلاک چین اتریوم از جمله هزینه های گاز بالا و مصرف بالای انرژی را حل می کند. با این حال، سولانا، از طرف دیگر، در هر تراکنش بینهایت کوچکی مصرف می کند و بسیار مقرون به صرفه است. بنابراین، سطح بالا و بسیار مقرون به صرفه است.

نظرات کیف پول فانتوم در مورد The Collaboration

تیم خلاق فانتوم در توییتی به این همکاری پاسخ دادند. این پلتفرم این همکاری را “بزرگ” برای اقتصاد خالق سولانا توصیف کرد، زیرا هنرمندان را قادر می‌سازد تا به ابزاری کم‌هزینه و سازگار با محیط زیست برای آزمایش با NFT دسترسی داشته باشند.

در اکتبر سال گذشته، Behance اولین تلاش خود را با فعال کردن هنرمندان خود برای اتصال کیف پول فانتوم و توکن های غیرقابل تغییر به پروفایل Behance انجام داد. سپس، Adobe با بازارهای OpenSea، Rarible، KnownOrigin، حتی SuperRare NFT همکاری کرد. این بخشی از CAI (ابتکار اصالت محتوا) شرکت برای دفاع از سازندگان و طراحان دیجیتال با نمایش داده‌های منشأ بود.

ویلیام آلن همچنین در توییتر تاکید کرد که این شرکت آدرس Solana را به ابزار Content Credentials خود اضافه خواهد کرد که در فتوشاپ قرار خواهد گرفت تا از دزدیده شدن آثار هنری NFT جلوگیری کند. بنابراین، اطمینان از اینکه به رسمیت شناخته شده است.

QuickNode به Adobe اجازه می دهد تا به Solana دسترسی داشته باشد

غول Web3، QuickNode، اخیراً Adobe را قادر ساخت تا دسترسی به شبکه اصلی Solana را اجاره دهد، برخلاف توسعه و مدیریت گره آن. وب سایت رسمی QuickNode نشان می دهد که این شرکت ارائه دهنده گره Solana پیشرو است. QuickNode بیش از ۵۰٪ از کل شبکه Solana را پشتیبانی می کند.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط