Grayscale برای نبرد با SEC بر سر بیت کوین ETF آماده می شود

  • 9 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 482 نفر
Grayscale برای نبرد قانونی با SEC بر سر بیت کوین ETF آماده می شود


Grayscale برای نبرد قانونی با SEC بر سر بیت کوین ETF آماده می شود

مدیر عامل Grayscale، Michael Sonnenshein، گفت که اگر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) صندوق قابل معامله بیت کوین Spot (ETF) Grayscale را رد کند، شرکت خود را برای یک مبارزه قانونی آماده می کند.

در مصاحبه‌ای با بلومبرگ در روز سه‌شنبه، از Sonnenshein پرسیده شد که آیا در صورت رد درخواست برای بیت‌کوین اسپات ETF توسط رگولاتور مالی، گزینه دعوی قانون رویه اداری (APA) را در نظر می‌گیرد یا خیر.

او با تاکید بر اهمیت تداوم حمایت از سرمایه گذاران پاسخ داد: “من فکر می کنم همه گزینه ها روی میز است.” تاریخ تصمیم بعدی برای تأیید یا رد محصول سرمایه گذاری ۶ ژوئیه ۲۰۲۲ است. قبلاً در فوریه به تعویق افتاده بود و در ابتدا در اکتبر ۲۰۲۱ ثبت شد.

تیم Grayscale منابع کامل شرکت ما را برای تبدیل GBTC، صندوق اصلی ما، به ETF قرار داده است. این واقعا مهم است که سرمایه گذاران بدانند که ما از آنها دفاع کرده و خواهیم کرد.»

Grayscale در اکتبر ۲۰۲۱ اعلام کرد که قصد دارد بیت کوین Trust خود را به یک ETF تسویه شده بیت کوین (BTC) تبدیل کند. SEC تصمیم برای تأیید محصول را در دسامبر ۲۰۲۱ به تعویق انداخت و به این اشاره کرد که برای بررسی تغییرات پیشنهادی به مدت طولانی تری نیاز بود و این اقدام در فوریه تکرار شد.

SEC تغییرات پیشنهادی Grayscale را به بازخورد عمومی باز کرد. بر اساس تجزیه و تحلیلی که در فوریه انجام شد، بازخورد دریافت شده توسط تنظیم کننده نشان داد که ۹۵٪ از پاسخ دهندگان از تبدیل حمایت کردند. Grayscale بخشی از وب سایت خود را به تشویق سرمایه گذاران برای ارسال نظرات به SEC اختصاص داد.

Sonnenshein گفت: “GBTC امروز متعلق به سرمایه گذاران در تمام ۵۰ ایالت است، و در واقع اکنون بیش از ۸۰۰۰۰۰ حساب در ایالات متحده وجود دارد که همه صبورانه منتظر تبدیل آن به ETF هستند.”

این واقعاً اعلامیه بسیار هیجان‌انگیزی بود که ما اکنون ETFهای آتی بیت‌کوین را در بازار داریم، اما متأسفانه، این امر سرمایه‌گذاران را مجبور به خرید آن محصولات آتی بیت‌کوین کرد، زیرا این تنها محصولاتی هستند که وجود دارند.»

Sonnenshein افزود که Grayscale از حمایت SEC از مبادلات رمزنگاری در ثبت نام در تنظیم کننده و همچنین دستور اجرایی اخیر رئیس جمهور بایدن در مورد ارزهای دیجیتال تشویق شده است.

در نهایت، ما معتقدیم که این موضوع مربوط به زمان است، نه اینکه آیا یک ETF بیت کوین تایید شده است یا خیر.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط