توسعه دهنده Coinbase Cloud ابزارهای توسعه دهنده Avalanche را راه اندازی کرد

  • 3 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 271 نفر
توسعه دهنده Coinbase Cloud ابزارهای توسعه دهنده Avalanche را راه اندازی کرد


توسعه دهنده Coinbase Cloud ابزارهای توسعه دهنده Avalanche را راه اندازی کرد

اکوسیستم Avalanche می‌تواند از سه پیشرفت فوق‌العاده‌ای که این هفته با ادغام Coinbase Cloud، پشتیبانی BTC و تجارت UST اعلام شد، سود ببرد.

مرکز توسعه‌دهنده Web3 Coinbase Cloud مجموعه‌ای از ابزارها را برای پشتیبانی از توسعه در بستر بلاک چین و قرارداد هوشمند Avalanche اضافه کرده است.

به عنوان بخشی از ویژگی های جدید پشتیبانی، Coinbase Cloud یک گره اعتبارسنجی عمومی Avalanche (AVAX) را اجرا می کند. این به شرکت‌کنندگان شبکه Avalanche اجازه می‌دهد تا توکن‌های AVAX خود را با Coinbase Cloud به اشتراک بگذارند و قدرت را برای اعتبارسنجی تراکنش‌ها در بلاک چین به آنها واگذار کنند.

سازگاری با ماشین مجازی اتریوم (EVM) شبکه را قادر می سازد از امنیت شبکه اتریوم (ETH) بهره مند شود. توکن های موجود در زنجیره های سازگار با EVM نیز می توانند به طور یکپارچه بین یکدیگر پل شوند.

یک ادغام AVAX با کیف پول کوین بیس، کیف پول دارایی دیجیتال اختصاصی صرافی ارز دیجیتال با قابلیت Web3 وجود دارد. همچنین اسناد مورد نیاز برای استقرار برنامه های کاربردی در شبکه Avalanche را در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد. کیف پول کوین بیس هفته گذشته پشتیبانی از Solana (SOL) را اضافه کرد.

Coinbase Cloud ویژگی Query و Transact را برای کاربران خود بهبود می بخشد. این ویژگی به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا بخش‌هایی از کدهایی که شبکه Avalanche را تشکیل می‌دهند، راحت‌تر پیدا کنند، با آنها تعامل داشته باشند و مطالعه کنند. Coinbase Cloud معتقد است که با ارائه چنین دسترسی، توسعه‌دهندگان می‌توانند «پیکربندی کنند که چه کسی می‌تواند به زیرساخت گره دسترسی داشته باشد و گره‌های خود را در چهار منطقه جغرافیایی و دو ارائه‌دهنده ابری» با زمان توقف محدود توزیع کند.

Coinbase Cloud یک پلتفرم پشتیبانی از توسعه دهندگان Web3 از صرافی رمزنگاری Coinbase است که اکتبر گذشته راه اندازی شد.

علاوه بر آخرین کمک‌های Coinbase Cloud به اکوسیستم AVAX، Avalanche نیز پشتیبانی خود را از شبکه بیت‌کوین (BTC) از طریق پل Avalanche آغاز کرده است. انتظار می رود پشتیبانی کامل در سه ماهه دوم سال جاری تکمیل شود.

این به دارندگان بیت کوین امکان می‌دهد تا سکه‌های خود را به شبکه Avalanche منتقل کنند و در فعالیت‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) در آنجا شرکت کنند.

کوین سکنیقی، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Avalanche، ادغام BTC با Avalanche را در توییتی در ۲۳ مارس خلاصه کرد و گفت: “DeFi در Avalanche در شرف نارنجی شدن بسیار بیشتر است.”

این ادغام جدید در حالی انجام می شود که اجلاس Avalanche در بارسلون، اسپانیا برگزار می شود، جایی که، علاوه بر کیف پول کوین بیس و ادغام بیت کوین، تیم Terra (LUNA) همچنین اعلام کرد که استیبل کوین UST آن اکنون در بهمن قابل معامله است. هر سه پیشرفت این هفته ارزش بیشتری برای اکوسیستم Avalanche در طول زمان از طریق سرمایه گذاری و برنامه های کاربردی جدید فراهم می کنند.

قیمت Avalanche در ۲۴ ساعت گذشته

AVAX طی ۲۴ ساعت گذشته ۳% کاهش داشته است و در حال حاضر ۴۲.۳% نسبت به ۲۱ نوامبر ۲۰۲۱ کاهش یافته است که طبق CoinGecko بالاترین رقم تاریخ ۱۴۵ دلار است.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط