۸۰ درصد از سرمایه گذاران از موقعیت های بیت کوین استفاده کردند

  • 14 تیر 1401
  • بروزرسانی: ۱۸ تیر ۱۴۰۱
  • 2 دقیقه
  • 314 نفر
80 درصد از سرمایه گذاران از موقعیت های بیت کوین استفاده کردند


80 درصد از سرمایه گذاران از موقعیت های بیت کوین استفاده کردند

سرمایه‌گذاران نهادی در هفته گذشته به رکورد ۵۱.۴ میلیون دلاری بیت کوین (BTC) رسیدند.

بر اساس داده‌های شماره فعلی گزارش هفتگی CoinShares “Digital Asset Fund Flows”، بین ۲۷ ژوئن تا ۱ ژوئیه، ۶۴ میلیون دلار ورودی به محصولات دارایی دیجیتال بوده است که ۸۰ درصد آن متعلق به صندوق‌های کوتاه BTC است.

پس از اینکه ProShares در ۲۲ ژوئن اولین صندوق معامله شده در مبادلات بیت کوین کوتاه (ETF) مستقر در ایالات متحده را راه اندازی کرد، سرمایه گذاران مستقر در ایالات متحده ادعا کردند که سهم شیر ۴۶.۲ میلیون دلار در محصولات سرمایه گذاری کوتاه مدت BTC را دارند. فروش کوتاه مدت از طریق قراردادهای آتی با نام BITI ادامه دارد.

این نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران فعلی با قیمت‌های فعلی به موقعیت‌های خرید خود اضافه می‌کنند و تازه واردان بیت‌کوین در حال گرفتن موقعیت‌های کوتاه هستند، احتمالاً به این دلیل که برای اولین بار به دلیل احساسات منفی در بازار به آن دسترسی دارند.

CoinShares همچنین خاطرنشان کرد که سرمایه گذاران نهادی از برزیل، کانادا، آلمان و سوئیس در مجموع ۲۰ میلیون دلار محصولات سرمایه گذاری ارز دیجیتال خریداری کردند. سوئد تا حدودی این ارزش را با خروج ۱.۸ میلیون دلار جبران کرد.

در سال ۲۰۲۲، ۲۱۳.۵ میلیون دلار در محصولات چند دارایی و ۱۱۰.۳ دلار در محصولات Solana (SOL) تاکنون ثبت شده است.

با نگاهی به جریان ورودی برای سایر محصولات دارایی دیجیتال، خریداران اتر (ETH) دو هفته متوالی ورود ثبت کردند و پس از یک روند نزولی طولانی ۱۱ هفته، ۴.۹ میلیون دلار درآمد کسب کردند. با این حال، از ابتدای سال، وجوه ETH 450.9 میلیون دلار خروجی داشته است.

محصولات SOL، Polkadot (DOT)، Cardano (ADA) و BTC نیز به ترتیب ورودی های جزئی ۱ میلیون دلار، ۷۰۰ هزار دلار، ۶۰۰ هزار دلار و ۶۰۰،۰۰۰ دلار ثبت کردند، در حالی که بقیه ورودی ها به صورت ۴.۴ میلیون دلار به دارایی های چندگانه سرازیر شد.

افزایش جریان ورودی به صندوق های کوتاه مدت بیت کوین در هفته گذشته، ادامه هفته قبل است، زمانی که CoinShares با ۴۲۳ میلیون دلار بالاترین رکورد خروجی تاریخ را تجربه کرد. وجوه کوتاه مدت بیت کوین به ویژه در آن هفته به شدت افزایش یافت، با خروجی ۴۵۳ میلیون دلاری در مقایسه با ۱۵.۳ میلیون دلار ورودی.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط