۳ دلیل برای افزایش ۱۰۰٪ قیمت Waves در هفته گذشته

  • 11 اسفند 1400
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 406 نفر


قیمت WAVES پس از رونمایی از برنامه‌هایی برای راه‌اندازی یک متاورس آگنوستیک بلاک چین و ایجاد یک مشارکت جدید با آلبریج برای تسهیل نقل و انتقالات زنجیره‌ای، بیش از ۱۰۰ درصد افزایش یافت.

توسعه هرگز در بخش بلاک چین متوقف نمی شود و پروژه هایی که به طور مداوم در حال تکامل هستند، آنهایی هستند که در خط مقدم باقی می مانند و در دراز مدت زنده می مانند.

یکی از پروژه‌هایی که تلاش می‌کند در صدر موج نوآوری باقی بماند، Waves است، یک پروتکل بلاک چین چند منظوره که برای پشتیبانی از موارد استفاده مختلف از جمله برنامه‌های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند طراحی شده است.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که قیمت WAVES از زمانی که در ۲۲ فوریه به ۸.۲۸ دلار رسید، ۱۲۰ درصد افزایش یافته است.

مهاجرت به Waves ۲.۰

بزرگترین شتاب توسعه برای WAVES اعلام این بود که پروتکل فرآیند مهاجرت به Waves 2.0 را آغاز کرده است.

به‌روزرسانی‌های پروتکل: نسخه جدید Waves بر اساس توافق عملی اثبات سهام (PPOSS) و از ماشین مجازی اتریوم (EVM) پشتیبانی می‌کند.

بخشی از این انتقال شامل اجرای نسخه جدیدی از Waves اجماع است که مبتنی بر اشتراک گذاری اثبات سهام عملی (PPOSS) خواهد بود، ارتقایی که به سریعتر، ایمن تر کردن شبکه و سازگاری با ماشین مجازی اتریوم (EVM) کمک می کند.

توسعه شبکه سازگار با EVM قرار است در بهار آینده آغاز شود و به شبکه موجود متصل شود تا راهی برای ارائه “انتقال آرام تر به Waves 2.0 بدون کاهش ارزش یا کارایی شبکه قدیمی” شود.

Waves 2.0 همچنین شامل یک مدل حاکمیت عمومی جدید، پل های گرانشی به تمام شبکه های سازگار با EVM و ایجاد یک پروتکل بین متافورس سطح ۰ آگنوستیک بلاک چین خواهد بود که قادر به ارائه جعبه ابزاری برای ایجاد متاورهای متصل است که توسط اقتصاد و هویت مشترک یکپارچه شده اند. .

مشارکت با آلبریج

توسعه دیگری که به افزایش قیمت WAVES کمک کرده است، مشارکت با Allbridge است، پروتکلی که بر تسهیل انتقال دارایی ها بین تمام شبکه های بلاک چین متمرکز است.

این مشارکت به عنوان بخشی از هدف بزرگتر Waves 2.0 ایجاد شد و یکپارچگی پل جهانی را ایجاد می کند.

هدف اعلام شده از این همکاری “ایجاد یک پل منحصر به فرد بین Waves و EVM پشتیبانی شده و همچنین زنجیره های غیر EVM، مانند NEAR Protocol، Solana و Terra” است.

به گفته توسعه دهندگان Waves، هدف این است که آلبریج تا پایان ماه می به طور کامل یکپارچه شود.

آزمایشگاه WAVES و یک صندوق اکوسیستم ۱۵۰ میلیون دلاری

سومین دلیل برای رشد قیمت در WAVES اضافه شدن شرکای جدید به اکوسیستم و تأسیس Waves Labs است که یک شرکت مستقر در ایالات متحده است.

آزمایشگاه‌های WAVES، که اکنون مقر آن در میامی است، برای حمایت از رشد سریع در سراسر اکوسیستم بازمی‌گردند.

سرمایه ۱۵۰ میلیون دلاری و یک برنامه به زودی برای تیم های آمریکایی که محصولاتی را بر روی Waves می سازند، آغاز خواهد شد. ایالات متحده یک بازار کلیدی برای پذیرش گسترده در سال ۲۰۲۲ است.

Waves همچنین فاش کرد که یک صندوق مالی غیرمتمرکز (DeFi) مستقل را در سه ماهه اول ۲۰۲۲ راه اندازی خواهد کرد که بر سرمایه گذاری در محصولات منتخب DeFi مبتنی بر امواج متمرکز خواهد بود.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط