یونی سواپ برخلاف روندهای نزولی عمل می کند و از اتریوم پیشی می گیرد

  • 4 تیر 1401
  • بروزرسانی:
  • 4 دقیقه
  • 397 نفر


در هفته گذشته، اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) در بحبوحه سقوط بازار نزولی تلاش کرد تا حدی حرکت کند. یونی سواپ شاهد تغییر روند بود و از نظر هزینه های شبکه از اتریوم پیشی گرفت. با این حال، همه پروتکل‌های DeFi آنقدر خوش شانس نبودند، زیرا Bancor مجبور شد «محافظت از دست دادن دائمی» خود را در پی بازار متخاصم متوقف کند.

گزارش DappRadar نشان می دهد که اکوسیستم GameFi با وجود رکود فعلی در بازار به رشد خود ادامه می دهد. سولند طرح تصاحب کیف پول نهنگ سولانا را با رأی دوم حکومتی باطل می کند.

۱۰۰ توکن برتر دی‌فای نشانه‌هایی از بهبودی را پس از آشفتگی هفته گذشته نشان دادند و تعدادی از توکن‌ها سودهای دو رقمی را ثبت کردند.

به نظر می رسد این افزایش بخشی از موج اخیر تقاضای بالای DeFi در میان بازار نزولی فعلی است. پلتفرم‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) مانند Aave و Synthetix طی هفت روز گذشته شاهد افزایش هزینه‌های پرداختی بوده‌اند، در حالی که توکن‌های اصلی آنها و سایرین مانند Compound (COMP) نیز از نظر قیمت رونق گرفته‌اند.

گزارش DappRadar علیرغم زمستان کریپتو به رشد GameFi ادامه می دهد

بازی های بلاک چین موضوع آخرین گزارش بازی های DappRadar x BGA شماره ۵ بود که روز سه شنبه منتشر شد. این گزارش به بررسی اکوسیستم های سالم و سرمایه گذاری در بازارهای GameFi و متاورس پرداخته است.

این گزارش چندین پروژه را به تفصیل پوشش می دهد و موفقیت و رشد مداوم آنها را مشخص می کند. Splinterlands، Illuvium، Galaverse و STEPN به آوردن بازیکنان جدید به پلتفرم‌های خود، به دست آوردن منافع مالی و گسترش تجارت خود ادامه داده‌اند.

بانکور با استناد به شرایط «خصمانه» بازار، حفاظت از ضرر دائمی را متوقف می کند

Bancor، یک پروتکل DeFi که اغلب به عنوان پیشگام فضای DeFi شناخته می‌شود، عملکرد حفاظت از ضرر دائمی (ILP) خود را در روز یکشنبه با استناد به شرایط “خصمانه” بازار متوقف کرد.

در یک پست وبلاگ در روز دوشنبه، پروتکل DeFi اشاره کرد که مکث ILP یک اقدام موقت برای محافظت از پروتکل و کاربران است. هنگامی که یک کاربر نقدینگی را به یک استخر نقدینگی می‌دهد، نسبت دارایی‌های سپرده‌شده او در لحظه‌ای بعد تغییر می‌کند و به طور بالقوه سرمایه‌گذاران را با نشانه‌های ارزش پایین‌تری مواجه می‌کند، این به عنوان زیان ناپایدار شناخته می‌شود.

سولند طرح تصاحب کیف پول نهنگ سولانا را با رأی دوم حکومتی باطل می کند

Solend پروتکل وام دهی DeFi مستقر در سولانا رای حکومتی دیگری برای بی اعتبار کردن پیشنهاد اخیراً تأیید شده ایجاد کرده است که به آزمایشگاه Solend «اختیارات اضطراری» می‌دهد تا برای جلوگیری از انحلال به کیف پول یک نهنگ دسترسی داشته باشند.

روز یکشنبه، پلتفرم وام‌دهی کریپتو یک رأی‌گیری حاکمیتی با عنوان «SLND1: کاهش خطر از سوی نهنگ» راه‌اندازی کرد. این به Solend اجازه داد تا با اجازه دادن به پلتفرم وام دهی به کیف پول نهنگ و اجازه دادن به انحلال در بازار، خطر انحلال نهنگ را برای بازار کاهش دهد.

نمای کلی بازار DeFi

داده های تحلیلی نشان می دهد که کل ارزش قفل شده DeFi یک بازیابی جزئی را ثبت کرده است که به بالای ۵۶ میلیارد دلار رسیده است. داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که ۱۰۰ توکن برتر DeFi بر اساس ارزش بازار در حال حرکت بودند و بسیاری از توکن‌ها در هفته گذشته سودهای دو رقمی را ثبت کردند.

اکثر توکن‌های DeFi در ۱۰۰ رتبه برتر بر اساس ارزش بازار، با رنگ سبز معامله می‌شوند. Synthetix (SYX) با افزایش ۹۰ درصدی در هفته گذشته بیشترین افزایش را به ثبت رساند و پس از آن Uniswap (UNI) قرار گرفت که در هفت روز گذشته ۳۷ درصد افزایش قیمت را تجربه کرد. COMP 31% افزایش یافت در حالی که Thorchain (THOR) ۲۲% افزایش داشت.

شبکه سلسیوس، پلتفرم وام دهی که به دلیل انحلال و کمبود سرمایه با مشکل مواجه شده است، شاهد فشار کوتاهی از توکن اصلی خود، CEL، توسط جامعه بود. در بحبوحه ابهامات بازار در مورد آینده خود، طی هفته گذشته جهش ۳۰۰ درصدی را ثبت کرد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط