گوگل به دنبال رهبر تیم جهانی Web3 است

  • 4 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 180 نفر
گوگل به دنبال رهبر تیم جهانی Web3 است


گوگل به دنبال رهبر تیم جهانی Web3 است

گوگل، یکی از زیرمجموعه‌های غول فناوری آلفابت، پس از ایجاد تیم Web3 در Google Cloud در ۶ می، اکنون به دنبال یک نامزد تمام وقت برای رهبری استراتژی‌های بازاریابی جهانی Web3 خود است.

واحد Google Cloud به دنبال یک “مدیر بازاریابی محصول” است که با توجه به آگهی‌های شغلی شرکت، وظیفه افزایش آگاهی از طرح‌های Web3 واحد و ایجاد تقاضای مشتریان برای محصولات مرتبط را بر عهده دارد.

Google Cloud در حال تشکیل یک محصول Web3 و سازمان مهندسی است که خدماتی را برای توسعه دهندگان ایجاد خواهد کرد. آمیت زاویری امروز در ایمیلی به کارمندان می گوید: پست های شغلی جدید در ابزار داخلی رشد گوگل ظاهر شده است

آمیت زاوری، معاون Google Cloud، در ایمیلی که قبل از تشکیل تیم Web3 با کارمندان به اشتراک گذاشته بود، دیدگاه خود را مبنی بر تبدیل Google Cloud به اولین انتخاب برای توسعه دهندگان Web3 به اشتراک گذاشت:

«در حالی که جهان هنوز در مراحل اولیه پذیرش Web3 است، در حال حاضر بازاری است که پتانسیل عظیمی را نشان می‌دهد و بسیاری از مشتریان ما از ما می‌خواهند پشتیبانی خود را از Web3 و فناوری‌های مرتبط با رمزنگاری افزایش دهیم.»

علاوه بر مدیریت ابتکارات بازاریابی، نامزدی که نقش جدید را برعهده می گیرد باید برنامه های سالانه Web3 ایجاد کند و آگاهی را در میان بخش های مختلف مخاطب Web3 افزایش دهد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط