گفته میشود قیمت بیت کوین تنها با افزایش تقاضا افزایش می یابد

  • 25 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 398 نفر
گفته میشود قیمت بیت کوین تنها با افزایش تقاضا افزایش می یابد


قیمت بیت کوین (BTC) در ۱۴ آوریل پس از بهبود همزمان با افتتاحیه وال استریت در روز چهارشنبه، چرخشی مثبت داشت.

سطح پشتیبانی جدید ۴۰۵۰۰ دلار بیت کوین

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets و TradingView، جفت BTC/USD حمایت ۴۰۰۰۰ دلاری را پشت سر گذاشت و در روز پنج‌شنبه شروع به معامله بالای ۴۱۰۰۰ دلار کرد.

تاجر محبوب کریپتو اد، با اشتراک‌گذاری نمودار با قیمت کوتاه‌مدت، گفت: “تا اینجا خیلی خوب بود. من انتظار حرکت به ۴۱۰۰۰ دلار را داشتم، اما در مورد رفتن یک قدم جلوتر به سمت جعبه سبز (از طریق خط آبی) تردید دارم.”

ساعات بعدی ممکن است کمی افزایش قیمت را به همراه داشته باشد. اگر ۴۰.۵۰۰۰ دلار مجدداً آزمایش شود، به ۴۲-۴۳ هزار دلار (خط سفید) خواهیم رفت. اگر ۴۰۵۰۰ دلار از دست برود، در جعبه سبز رنگ می افتیم.

در زمان نگارش این مقاله، هیچ نشانه ای از کاهش قیمت به زیر ۴۰۵۰۰ دلار مشاهده نشد. نوسانات قیمت تا روز پنجشنبه کاهش یافته است و به نظر نمی رسد که بیت کوین در معرض تهدید بزرگی قرار داشته باشد.

تحلیلگران، با در نظر گرفتن چشم‌اندازی گسترده‌تر، ادعا کردند که علی‌رغم فقدان احساسات صعودی، بیت‌کوین امسال با نزولی فاصله زیادی دارد.

تحلیلگر TechDev با این استدلال که هرچه بازه زمانی کمتر باشد، دلیل وحشت کمتری ایجاد می کند، گفت که بیت کوین علیرغم اینکه ۵۰ درصد پایین تر از بالاترین رکورد خود در نوامبر بود، از بازار سنتی قوی تر است.

تمرکز این ماه بر شباهت بین بیت کوین و شاخص داو جونز از اوایل دهه ۱۹۹۰ است.

TechDev خلاصه کرد: “زمان در حال تغییر است. موجودیت ها در حال تغییر هستند. مجموع رفتارهای کلان انسانی معمولاً تغییر نمی کند.”

با این حال، همبستگی بیت کوین با سهام باعث نگرانی برخی است، با این افت که به طور قابل توجهی بر قیمت تأثیر می گذارد.

برداشت از بازار سهام در حال افزایش است

ویلیام کلمنته، تحلیلگر بلاک‌افزار می‌گوید که ایمان خود را به بیت‌کوین حفظ می‌کند.

او روز چهارشنبه گفت که ذخایر بیت کوین در مبادلات ارزهای دیجیتال به سرعت در حال کاهش است و این نادر است. او اشاره کرد که هر گونه افزایش تقاضا به لطف کاهش سریع عرضه، قیمت را بالا می برد.

او بر اساس داده‌های شرکت تحلیلی Glassnode نوشت: «تنها سه بار شاهد خروج بیت‌کوین با این نرخ از مبادلات بوده‌ایم.

افزایش ناگهانی مقدار BTC برداشت شده از صرافی ها پدیده ای است که به طور گسترده مورد بحث قرار گرفته است. کارشناسان معتقدند که اگر افزایش تقاضا وجود داشته باشد، تأثیر مثبتی بر قیمت خواهد داشت.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط