گرم شدن فصل آلت کوین با افزایش اتر، آوالانچ، سولانا، XRP، پولکادوت

  • 28 اسفند 1400
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 555 نفر


گرم شدن فصل آلت کوین با افزایش اتر، آوالانچ، سولانا، XRP، پولکادوت

پس از یک هفته پر فراز و نشیب، به نظر می رسد که بازار آلت کوین ها از ضررهای وارده در طول هفته بهبود می یابند. تنش های ژئوپلیتیکی روسیه و اوکراین و پیشنهاد ممنوعیت اثبات کار پارلمان اتحادیه اروپا بازارها را متلاطم کرد.

وضعیت بازار آلت کوین ها در آخر هفته

به نظر می رسد بازارهای ارزهای دیجیتال پس از سقوط در روز یکشنبه با اخبار مربوط به قانون پیشنهادی اتحادیه اروپا که در واقع می تواند رمزارزهای Proof-of-Work مانند بیت کوین و اتریوم را در سراسر اتحادیه اروپا (EU) ممنوع کند، در حال بازگشت هستند.

بیت کوین در عرض ۲۴ ساعت پس از رای مخالف اکثریت پارلمان اتحادیه اروپا، نزدیک به ۷ درصد افزایش یافت و با ورود گاوها برای خرید این افت، بار دیگر به قیمت ۴۰ هزار دلار نزدیک شد.

در هفته، AVAX از نظر سود پیشتاز بود و با افزایش ۱۷ درصدی، با قیمت ۸۴.۲۲ دلار معامله شد، در حالی که اتریوم با حرکتی ۱۵ درصدی صعودی به ۲۹۳۵ دلار بسته شد. سولانا در ۱۲% عملکرد خوبی داشت در حالی که Polkadot و XRP هر دو حداقل ۷% سود داشتند.

در زمان انتشار، بیت کوین از نظر قیمت حرکت چندانی نکرده است و در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۰۸ درصد افزایش یافته است و در حدود ۴۱ هزار دلار معامله می شود. از سوی دیگر، اتریوم ۴.۳۸ درصد افزایش یافته است، در حدود قیمت ۲۹۳۳ دلار معامله می شود. Avalanche و Solana به توافق خود ادامه می دهند و به ترتیب شاهد افزایش ۵.۶۶% و ۲.۲۹% بودند. AVAX با افزایش ۱۷.۹۷ درصدی، با قیمت ۸۳.۵۵ دلار، بزرگترین سودآور در بین ۱۰ دارایی برتر از نظر ارزش بازار در ۷ روز گذشته باقی مانده است.

در ابتدای هفته، حدود ۱۵۰ میلیارد دلار از بازار ارزهای دیجیتال حذف شد. از آن زمان، بازار برخی از این زیان ها را جبران کرده است و ۱۳۹ میلیارد دلار اضافی به دست آورده است و ارزش بازار جهانی کریپتو در حدود ۱.۸۷ تریلیون دلار است.

دارایی‌های کریپتو به ردیابی بازارهای سهام ادامه می‌دهند

بحران روسیه و اوکراین همچنان به تشدید اضطراب و وحشت جهانی ادامه می دهد. در عرض چند دقیقه از پخش اولیه پوتین در مورد عملیات نظامی روسیه در اوکراین، با تداوم همبستگی بین بازارهای کریپتو و سنتی، بازارهای ارز دیجیتال و سهام شروع به کاهش کردند.

این روند به دنبال افزایش مواجهه موسسات با بازار نوپا بوده است. کریس دیک، یک معامله‌گر کمی در B2C2 که در مورد این همبستگی اظهار نظر می‌کند، گفت: «این همبستگی نشان می‌دهد که بیت‌کوین در حال حاضر کاملاً مانند یک دارایی ریسک رفتار می‌کند – نه آن پناهگاه امنی که چند سال پیش تبلیغ می‌شد.» لازم به ذکر است که در حالی که این بازارها به شدت سقوط کردند، طلا، پوشش سنتی تورمی، به ۲۰۰۰ دلار در هر اونس جهش کرد.

علیرغم همه این اتفاقات، مایکل سیلر از MicroStrategy قاطعانه معتقد است که این برخورد تنها جذابیت بیت کوین را افزایش می دهد. او در توییتی نوشت: «جنگ‌ها تورم ایجاد می‌کنند، تجارت را فلج می‌کنند و بیت‌کوین را قانع‌کننده می‌کنند.»

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط