کیوساکی تاکید می کند بیت کوین، طلا و اسلحه را نجات دهید

  • 2 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 469 نفر


کیوساکی تاکید می کند بیت کوین، طلا و اسلحه را نجات دهید

در واقع، نویسنده کتاب مالی شخصی «پدر پولدار، پدر فقیر» رابرت کیوساکی، در ۲۳ مه در توییتر صحبت کرد تا بر افکار خود در مورد وضعیت فعلی بازار جهانی با توجه به رویداد داووس، سوئیس و صندوق بین‌المللی پول (IMF) تأکید کند. هشدار می دهد که جهان با بدترین بحران مالی از زمان جنگ جهانی دوم مواجه است.

در بحبوحه بازار آشفته ای که بسیاری از کارشناسان و سرمایه گذاران صنعت در آن مطمئن نیستند که در کجا سرمایه گذاری کنند، یک سرمایه گذار برجسته مردم را تشویق می کند تا بیت کوین را علاوه بر فلزات گرانبها طلا و نقره ذخیره کنند.

این گورو صریح مالی به احتمال وقوع جنگ جهانی اشاره کرد و به نوبه خود توصیه کرد طلا، نقره، بیت کوین، غذا، اسلحه و گلوله را ذخیره کنید. او توییت کرد:

 داووس، سوئیس صندوق بین المللی پول هشدار داد که جهان با بزرگترین چالش های مالی از زمان جنگ جهانی دوم مواجه است. فاجعه جهانی سالهاست که در راه است. رهبران ناامید کارهای ناامیدکننده ای انجام خواهند داد. جنگ جهانی در راه است؟ خدا به ما رحم کند. طلا، نقره، بیت کوین، غذا، اسلحه و گلوله را ذخیره کنید.”

رهبران جهان به رویداد داووس می روند

این هفته، حدود ۲۵۰۰ رهبر جهان از صنعت، سیاست و جامعه مدنی قرار است در داووس بهاری شرکت کنند.

علاوه بر درگیری در اوکراین، بهبودی پس از بیماری همه گیر، پرداختن به تغییرات آب و هوایی، آینده کار، پیشرفت سرمایه داری ذینفعان و استفاده حداکثری از فناوری جدید از موضوعاتی هستند که در داووس مورد بحث قرار خواهند گرفت.

پیش بینی می شود که بحث در مورد شرایط رو به وخامت بازارهای مالی و اقتصاد جهان در دستور کار این نشست تجاری قرار گیرد.

پس از بازگشت قابل توجهی از رکود اقتصادی که با آغاز همه‌گیری دو سال پیش به وجود آمد، اکنون تهدیدات متعددی برای این بهبود وجود دارد که باعث شده است صندوق بین‌المللی پول پیش‌بینی خود را برای رشد جهانی برای دومین بار از زمان سال گذشته کاهش دهد.

تورم، در نتیجه زنجیره تامین مختل شده، در طول سال گذشته، به ویژه در اقتصاد ایالات متحده، به یک نگرانی تبدیل شد.

از آغاز سال ۲۰۲۲، تحولات بیشتر، مانند حمله روسیه به اوکراین و موج‌های قرنطینه کووید-۱۹ در سراسر چین، بهبود را کند یا متوقف کرده است. این وضعیت را پیچیده تر کرده است.

محافظ کیوساکی در برابر تورم

جالب اینجاست که در توییتی از کیوساکی در هفته گذشته آمده بود: “من نسبت به آینده بیت کوین خوش بین هستم.” او همچنین فاش کرد که مراقب است بیت کوین به پایین ترین سطح خود برسد و حدس می زند که ممکن است در این مرحله ۲۰۰۰۰ دلار، ۱۴۰۰۰ دلار، ۱۱۰۰۰ دلار یا حتی ۹۰۰۰ دلار باشد.

این نویسنده مشهور سپس دلایل مثبت بودن خود را در مورد بیت کوین توضیح داد. به گفته کیوساکی، هم فدرال رزرو و هم وزارت خزانه داری موسساتی فاسد هستند و قبل از اینکه بتوانند صداقت، راستی و قطب نمای اخلاقی خود را بازگردانند، ابتدا باید خود را تخریب کنند.

همچنین شایان ذکر است که کیوساکی به همراه جرالد سلنت، بنیانگذار و مدیر موسسه تحقیقاتی Trends، هر دو در ژانویه زمانی که بازارهای سهام سقوط کردند، اظهار داشتند: «واقعیت به خیابان اصلی خواهد رسید و به همین دلیل GSB (طلا، نقره، بیت کوین) است. “

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط