کو کوین با کیف پول غیرمتمرکز جدید به Web3 متصل می شود

  • 11 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 504 نفر
کو کوین با کیف پول غیرمتمرکز جدید به Web3 متصل می شود


کو کوین با کیف پول غیرمتمرکز جدید به Web3 متصل می شود

کو کوین با یک پلتفرم کیف پول غیرمتمرکز جدید وارد دنیای وب ۳ می شود که دارای قابلیت تجارت بین بلاک چین، DeFi و NFT است.

کیف پول KuCoin اکنون برای کاربران فعال است و پلتفرم مبتنی بر مرورگر راه را برای یک برنامه تلفن همراه هموار می کند که هنوز در حال توسعه است.

این پلتفرم به اکوسیستم KuCoin متصل می شود و دارای یکپارچگی زنجیره بلوکی است. کاربران می توانند علاوه بر توکن های دیگر، انواع ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و تتر (USDT) را خریداری، بفروشند، معامله و ارسال کنند.

از آنجایی که اکوسیستم ارزهای دیجیتال به پذیرش و پشتیبانی از عملکردهای مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن غیرقابل تعویض (NFT) ادامه می دهد، نقشه راه کیف پول KuCoin شامل اضافه شدن خدمات DeFi، NFT و GameFi خواهد بود.

بازار NFT اختصاصی KuCoin، Windvane، این قابلیت را در زمان راه اندازی تقویت می کند، و به کاربران اجازه می دهد NFT ها را در کیف پول KuCoin معامله کرده و مشاهده کنند. Windvane در آوریل ۲۰۲۲ از یک “صندوق سازندگان” ۱۰۰ میلیون دلاری برای کمک به حمایت و تشویق پروژه های NFT در مراحل اولیه برای ایجاد بر روی این پلتفرم پرده برداری کرد.

KuCoin در سال ۲۰۲۲ ۱۵۰ میلیون دلار سرمایه گذاری در دور قبل از سری B به دست آورد – با ارزش شرکت ۱۰ میلیارد دلار. این شرکت قصد دارد از درآمد حاصل از آخرین دور جمع‌آوری سرمایه برای ادامه توسعه خدمات و پیشنهادات Web3، DeFi و NFT در اکوسیستم خود استفاده کند. آزمایشگاه‌های KuCoin و KuCoin Ventures این تلاش‌ها را رهبری خواهند کرد – که قبلاً با راه‌اندازی کیف پول KuCoin به ثمر نشسته‌اند.

تعدادی از صرافی‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات ارزهای دیجیتال برجسته اخیراً کیف‌پول‌های غیرقانونی و چند بلاک‌چینی را در ماه‌های اخیر راه‌اندازی کرده‌اند تا همگام با عملکرد Web3 باشند.

صرافی پیشرو مستقر در ایالات متحده، Coinbase، عملکرد Web3 را با کیف پول و مرورگر برای گروهی از مشتریان برنامه تلفن همراه خود در ماه می ۲۰۲۲ یکپارچه کرد. تجارت در بازارهای NFT تمرکز بزرگی بود، در حالی که مبادله توکن ها و سایر خدمات DeFi از طریق صرافی ها در دسترس بودند. مانند Uniswap و Opensea.

رابینهود در ماه مه ۲۰۲۲ یک کیف پول ارز دیجیتال غیرقانونی با قابلیت دسترسی بین بلاک چین را تبلیغ کرد که همچنین دارای فضای ذخیره سازی NFT و دسترسی به بازارها خواهد بود. خرده‌فروشی آمریکایی گیم‌استاپ با راه‌اندازی کیف پول بلاک‌چین خود، که دارای عملکرد NFT نیز خواهد بود، همین روند را دنبال کرد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط