کندل هفتگی بیت کوین زیر ۲۰ هزار دلار بسته میشود؟

  • 30 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 246 نفر


قیمت بیت کوین (BTC) پس از مشاهده افت ۷۰۰۰ دلاری در نمودار هفتگی کندل استیک، در ۱۹ ژوئن توانست ۲۰۰۰۰ دلار را به عنوان پشتیبانی بازپس گیرد.

حرکت بعدی می تواند به سمت ۱۶۰۰۰ دلار باشد

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets و TradingView، جفت BTC/USD به زیر ۲۰۰۰۰ دلار کاهش یافت و به وضوح در صرافی Bitstamp به ۱۷۵۹۲ دلار رد شد.

سرمایه‌گذاران بلندمدت آخر هفته سختی را پشت سر گذاشته‌اند، زیرا بزرگترین ارز دیجیتال به سطوحی سقوط کرد که از نوامبر ۲۰۲۰ در یک محیط معاملاتی با نقدینگی پایین مشاهده نشده بود.

در حالی که برخی از ضررها جبران شد، بازار در طول روز احساس دژاوو کرد. ۲۰۰۰۰ دلار دوباره به عنوان مقاومت شروع به کار کرده است. همانطور که مشخص است، این قیمت به مدت سه سال، از دسامبر ۲۰۱۷ تا دسامبر ۲۰۲۰، بالاترین قیمت بیت کوین را تشکیل داد.

همچنین، BTC/USD برای اولین بار به زیر بالاترین میزان هاوینگ قبلی کاهش یافته است.

در حالی که برخی از سرمایه گذاران وحشت داشتند، فعالان باتجربه بازار همچنان به ارزیابی گسترده حرکت های اخیر قیمت مطابق با الگوهای تاریخی نزولی بازار ادامه دادند.

مفسر بازار، هولگر ژاپیتز، گفت: «برای در نظر گرفتن این وضعیت، سقوط ۷۴ درصدی بیت کوین در حال حاضر غیرعادی نیست.»

در گذشته، بزرگترین ارز دیجیتال بیش از ۸۰ درصد از بالا به پایین چهار بار سقوط کرده است.

قبل از اظهار نظر امیدوارکننده در مورد آینده، ۱۷۰۰۰ دلار به عنوان یک هدف کوتاه مدت بالقوه ذکر شد. حساب محبوب توییتر Credible Crypto ابراز داشت که انتظار فشار کوتاهی ندارد.

یک تاجر و تحلیلگر دیگر، Rekt Capital، به اهمیت ارزش میانگین متحرک ۲۰۰ هفته ای (MA) اشاره کرد که به عنوان یک خط حمایتی کلیدی در بازارهای نزولی بیت کوین عمل می کند.

فروشندگان در حال زیان بی سابقه هستند

از سوی دیگر، بیت کوین که شاهد شمع قرمز رنگی در حدود ۷۰۰۰ دلار بود، یکی از بزرگترین افت های تاریخ خود را ثبت کرد.

داده‌های پلتفرم تحلیل زنجیره‌ای Coinglass نشان می‌دهد که ژوئن ۲۰۲۲ یکی از بدترین ماه‌ها است، حتی از نظر ضرر و زیان از سال ۲۰۱۳ پیشی می‌گیرد.

بر اساس داده های شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode، سرمایه گذاران از قیمت نقدی وحشت کردند. بین ۱۷ تا ۱۹ ژوئن، بیت کوین بیشتری نسبت به روزهای قبل با ضرر فروخته شد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط