کمپین تلویزیونی ارز دیجیتال Meme در آمریکا

  • 25 اسفند 1400
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 553 نفر


کمپین تلویزیونی ارز دیجیتال Meme در آمریکا

فلوکی Floki یک پروژه ارز دیجیتال مبتنی بر جامعه است که قدرت میم ها را با ابزار مفید و خیریه ترکیب می کند تا فرصت را به مردم بازگرداند. مردمی که همچنین به عنوان افراد ضعیف دیده می شوند، در حال حاضر با فشارهای مداوم از سوی سرمایه گذاران خطرپذیر و صندوق های تامینی در سناریوی دیوید و جالوت مواجه هستند. فلوکی سپس با هدف تبدیل شدن به شناخته شده ترین و پرکاربردترین ارز رمزنگاری شده روی کره زمین ظاهر شد. متأسفانه، در بازاری اشباع شده از پروژه های با نیت ضعیف و موانع آموزشی، ثابت شده است که این یک نبرد دشوار است.

با تشویق داستان وایکینگ به تلاش های پروژه به بعد، Floki رشد کرده است تا چهار پیشنهاد کاربردی اصلی را شامل شود: Valhalla NFT Metaverse Game، DeFi، FlokiPlaces NFT & Merchandise Marketplace و پلتفرم آموزشی دانشگاه Floki.

علاوه بر سودمندی، فلوکی بر روی دو ستون اضافی برای ایجاد تغییر تمرکز می کند. همانطور که قبلاً ذکر شد، این ارکان شامل فرهنگ میم است که در مورد توانایی جذب افراد ثروتمند، فقیر، پیر و جوان، به طور یکسان، و خیریه به دلیل توانایی آن در آسان‌تر کردن زندگی برای کل جهان است. در بخش خیریه، فلوکی با بنیاد تابیتا کومی برای ساختن یک مدرسه پیشرفته در نیجریه همکاری کرده است، تلاشی که نزدیک به ۵۰ درصد تکمیل است.

تبدیل شدن به یک نام خانوادگی

فلوکی با توجه به اینکه در سال ۲۰۲۲ به یک نام آشنا تبدیل می شود، در حال راه اندازی است که ممکن است تهاجمی ترین کمپین بازاریابی آنها تا به امروز باشد. ابتکار بازاریابی شامل یک کمپین تلویزیونی بزرگ است که شامل یک سری تبلیغات استراتژیک برای هدف قرار دادن ایالات متحده و ترکیه است. در این زمان، ۱۵ آگهی مختلف ۴۰ ثانیه ای در یک بازه زمانی دو ماهه اجرا می شود.

به عنوان بخشی از این کمپین تلویزیونی، فلوکی ویژگی های برجسته ای را در کانال های تلویزیونی آمریکایی از جمله MSNBC، Fox Business، ESPN، Fox News، Discovery، CNBC و CNN به دست آورده است. پخش این تبلیغات از ۲۱ فوریه آغاز شد و همزمان با پخش تبلیغات تلویزیونی در ترکیه پخش خواهد شد. با استفاده از داده‌های موجود، انتظار می‌رود که کمپین تلویزیونی به بیش از ۲۵۰ میلیون بازدید برسد و جایگاه واقعی پروژه را در بخش مالی تثبیت کند.

بر اساس تحقیقات انجام شده توسط Paribu، یک صرافی محلی ارزهای دیجیتال، ترکیه به عنوان یک بازار مهم و هدف کلیدی برای کمپین بازاریابی Floki شناخته شده است. در یافته‌های اخیر، پایگاه کاربر برای این کلاس دارایی در سال گذشته ۱۱ برابر رشد کرده است.

ایجاد یک جامعه متعهد

فلوکی، تنها در سال ۲۰۲۱ راه طولانی را پیموده است و اکنون به دلیل داشتن ارزش بازار چند میلیارد دلاری در طول سال شناخته شده است. این موفقیت عمدتاً به تلاش‌های مستمر مربوط به کمپین تبلیغاتی جهانی این تیم نسبت داده می‌شود که جامعه فعال و فعالی را ایجاد کرد. این انجمن که شامل ۴۰۰۰۰۰ دارنده توکن است، به زودی پایه و اساس انتشار مورد انتظار Valhalla خواهد شد.

پس از نقشه راه پروژه تا سال ۲۰۲۲، تمرکز تیم بر ادامه تلاش‌های بازاریابی خود باقی می‌ماند، که به تلاش‌های آزمایشی روی بازی پرچم‌دار آنها نیز افزوده خواهد شد.

Floki که اکنون به عنوان یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) وجود دارد، به دارندگان توکن اجازه می دهد تا در مورد مراحل بعدی پروژه رای دهند. با ارائه صدا به جامعه، این شرکت به تقویت دیدگاه خود برای تبدیل شدن به رمزارز توسط مردم برای مردم ادامه خواهد داد.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط