کاهش قیمت بیت کوین به ۳۸ هزار دلار

  • 10 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 317 نفر
کاهش قیمت بیت کوین به 38 هزار دلار


بیت کوین (BTC) در تعطیلات آخر هفته ماه می سقوط کرد، زیرا معاملات دیرهنگام شاهد زیان ارزهای دیجیتال بود که “عملاً همه چیز” را منعکس می کرد.

ماکرو بیت کوین را محکم در جای خود نگه می دارد

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که بیت‌کوین در ۳۰ آوریل به ۳۸۱۸۰ دلار در Bitstamp تغییر کرده و به ۳۸۶۰۰ دلار رسیده است.

این جفت در روز جمعه عملکرد ضعیفی داشتند، با این وجود این بازتاب اکثریت قریب به اتفاق دارایی‌های سنتی بود – به استثنای سهام چین.

لین آلدن، اقتصاددان، خلاصه کرد: «امروز تقریباً همه چیز به جز طلا، پلاتین و سهام چین کاهش یافت.

همچنین، S&P 500 روز جمعه با افت ۳.۶ درصدی و نزدک ۱۰۰ با افت ۴.۵ درصدی به پایان رسید. از سوی دیگر، هانگ سنگ هنگ کنگ در مجموع ۴ درصد رشد کرد.

شاخص دلار آمریکا (DXY)، علی‌رغم اینکه پس از رسیدن به بالاترین سطح بیست سال اخیر دچار نوسان شد، همچنان نتوانست در نزدیکی اوج دو دهه خود تثبیت شود.

ویلی وو، آمارگیر به عنوان بخشی از مناظره توییتری گفت: “افزایش قیمت در کوتاه مدت در برابر بازار نزولی کلان بسیار سخت است. این چیزی است که پس از اصلاح اتفاق می افتد.”

اما همچنین DXY در چندین مقاومت فنی قرار دارد، اگر دولت با کنترل منحنی بازده وارد عمل شود، می‌توانیم شاهد افزایش بازارها باشیم.

کنترل منحنی بازدهی نه تنها برای ارزهای دیجیتال بلکه برای اقتصادهایی که توسط دولت‌هایی که آن را تحریک می‌کنند بر آن حکومت می‌کنند نیز به‌عنوان یک نقطه عطف مهم در نظر گرفته می‌شود.

آرتور هیز، مدیرعامل سابق BitMEX در آخرین پست وبلاگ خود که هفته گذشته منتشر شد، پیش بینی کرد: “YCC بازی پایانی است.”

وو در توضیح اینکه چرا بیت کوین همچنان در یک محدوده باقی می ماند، گفت که رویدادها می توانند شبیه به Q4 2020 باشند – درست قبل از اینکه بیت کوین از محدوده معاملاتی آن زمان سه ساله خارج شود.

او نوشت: “قیمت بیت کوین به دلیل اینکه Wall St قراردادهای آتی را در یک تجارت بدون ریسک کلان می فروشد، پایین است. در همین حال، پول سازمانی بیت کوین را با اوج نرخ ها جذب می کند و به سمت ذخیره سازی سرد می رود.”

نمودار همراه جریان‌های ورودی و خروجی مبادلات را در مقایسه با قیمت لحظه‌ای نشان می‌دهد که تأثیر «شوک عرضه» را نشان می‌دهد.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، در همین حال، همین نتیجه از داده های مربوط به نهنگ های بیت کوین نیز گرفته می شود.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط