کارشناسان قیمت XRP دلار را تا پایان سال به ۲.۵۵ دلار می‌بیند

  • 21 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 363 نفر
کارشناسان قیمت XRP دلار را تا پایان سال به 2.55 دلار می‌بیند


گروهی از کارشناسان صنعت ارزهای دیجیتال پیش‌بینی کرده‌اند که قیمت XRP دلار تا پایان سال به ۲.۵۵ دلار خواهد رسید و تا پایان سال ۲۰۲۵ به ۳.۶۱ دلار و تا پایان سال ۲۰۳۰ به ۴.۹۸ دلار خواهد رسید.

فایندر هیئتی متشکل از ۳۶ کارشناس صنعت را برای نظرات آنها در مورد XRP و عملکرد آن در دهه آینده بررسی کرده است و دریافته است که پنل انتظار دارد قیمت XRP در بقیه سال بیش از ۳۹۰ درصد افزایش یابد و به ۲.۵۵ دلار برسد.

پیش‌بینی این پانل بر این است که ریپل نتیجه مثبتی در پرونده خود علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) دارد. در صورت شکست ریپل، پنل شاهد کاهش ارزش XRP به ۰.۶۸ دلار است.

شایان ذکر است که XRP پس از از دست دادن تقریباً ۴۰٪ از ارزش خود تا کنون در سال جاری، در زمان نوشتن ۰.۵۱۵ دلار معامله می شود. بالاترین قیمت این ارز دیجیتال در اوایل سال ۲۰۱۸ به ۳.۳۱ دلار رسید، پیش از یک بازار نزولی یک ساله که شاهد بود اکثر دارایی های رمزنگاری بیش از ۸۰ درصد از ارزش خود را از دست دادند. با این حال، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال با چیپ آبی بهبود یافته و به بالاترین سطح خود رسیده اند.

پانل Finder شامل متیو هری، رئیس سرمایه در DigitalX Asset Management بود که پیش‌بینی کرد XRP می‌تواند امسال به ۵ دلار برسد، مشروط بر اینکه Ripple در پرونده خود علیه SEC پیروز شود، اگرچه هری خاطرنشان کرد که XRP برای هر چیزی غیر از حدس و گمان بی‌ارزش است.

این کارشناس اضافه کرد که معتقد است “فناوری زیربنایی فوق العاده است، اما خود توکن در حال حاضر کاربرد ندارد، به سادگی دلالان را جذب می کند” زیرا قیمت توکن خود ارزان است.

کارول الکساندر، استاد امور مالی در دانشگاه ساسکس، پیش‌بینی کرد که XRP می‌تواند به ۲.۵ دلار برسد و خاطرنشان کرد که اگر Ripple برنده پرونده شود، XRP “شروع به جایگزینی SWIFT خواهد کرد.” از سوی دیگر، دانیل پولوسکی، بنیانگذار CoinFlip، XRP را به ۰.۹ دلار می‌بیند و معتقد است که عملکرد آن باعث کاهش هیاهو می‌شود. از پولوتسکی نقل شده که گفته است:

من فکر می‌کنم که این پروژه به دلیل نادیده گرفتن سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و نادیده گرفتن قیمت هر واحد آن (کمتر از ۱ دلار)، و به اشتباه فکر می‌کنند که به دلیل «ارزان بودن» این پروژه بسیار سریع‌تر از آن رشد می‌کند، علاقه زیادی دارد.

قابل ذکر است، ۲۳٪ از کارشناسان خرید XRP را در حال حاضر توصیه کردند، در حالی که ۴۵٪ سرمایه گذاران توصیه کردند باید آنچه را که در حال حاضر دارند حفظ کنند. ۳۲ درصد گفتند زمان کاهش زیان و واگذاری دارایی های خود فرا رسیده است.

همانطور که CryptoGlobe گزارش کرد، پانل Finder اخیراً پیش‌بینی کرده است که قیمت دومین ارز دیجیتال بزرگ بر اساس ارزش بازار، اتریوم ($ETH) تا پایان سال به ۵۷۸۰ دلار برسد و تا سال ۲۰۲۵ به ۱۱۷۶۰ دلار برسد.

۸۷ درصد از پنل XRP این فروشگاه شامل اتریوم در ۵ دارایی رمزنگاری برتر خود در سال بود. سایر ارزهای رمزنگاری شده عبارتند از BTC، Solana، Avalanche و Terra.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط