کاردانو هارد فورک Vasil را یک ماه به تاخیر انداخت

  • 1 تیر 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 317 نفر
کاردانو هارد فورک Vasil را یک ماه به تاخیر انداخت


کاردانو هارد فورک Vasil را یک ماه به تاخیر انداخت

شرکت Input Output هنگ کنگ (IOHK)، شرکت مهندسی بلاک چین در پشت شبکه Cardano، برخی «اخبار ناامیدکننده» را منتشر کرده است و از تاخیر یک ماهه برای ارتقای Vasil خبر داده است.
به گفته چارلز هاسکینسون، یکی از بنیانگذاران Cardano، ارتقاء Vasil قرار است “بهبود عملکرد گسترده ای را برای Cardano” و قابلیت های قرارداد هوشمند آن ارائه دهد. قبلا قرار بود در ۲۹ ژوئن انجام شود.
نایجل همسلی، رئیس تحویل و پروژه IOHK در یک پست وبلاگی در روز دوشنبه خاطرنشان کرد که تیم اصلی Input Output Output Global (IOG) که بر روی ارتقاء کار می کند “به نهایی کردن کار اصلی بسیار نزدیک است” اما هنوز هفت باگ وجود دارد که برجسته هستند و نیاز به کار دارند.
کار بر روی Vasil پیچیده ترین برنامه توسعه و ادغام ، از چندین زاویه تا به امروز بوده است. همسلی نوشت: این یک فرآیند چالش برانگیز است که نه تنها به کار قابل توجه تیم‌های اصلی نیاز دارد، بلکه به هماهنگی نزدیک در سراسر اکوسیستم نیاز دارد.
در نتیجه، بنیاد کاردانو – سازمان غیرانتفاعی که بر توسعه کاردانو نظارت دارد – و تیم IOG موافقت کردند که ارسال هارد فورک Vasil به شبکه آزمایشی کاردانو را از ۲۰ ژوئن تا ۲۹ ژوئن به تعویق بیندازند.
هنگامی که شبکه آزمایشی هارد فورک شد، توسعه دهندگان برنامه های غیرمتمرکز مبتنی بر کاردانائو (DApps) و اپراتورهای سهام استخر تقریباً چهار هفته فرصت خواهند داشت تا قبل از راه اندازی هارد فورک Vasil در شبکه اصلی، «هر گونه کار یکپارچه سازی و آزمایش مورد نیاز را انجام دهند».
هارد فورک Vasil بزرگترین ارتقاء Cardano از زمان هارد فورک Alonzo در سپتامبر است که در نهایت قراردادهای هوشمند را در شبکه فعال کرد. این آخرین ارتقاء قرار است چهار بهبود شبکه با نام‌های CIP31، CIP32، CIP33 و CIP40 را معرفی کند.
این ارتقاها برای کاهش حجم تراکنش‌ها طراحی شده‌اند، بنابراین توان عملیاتی شبکه را افزایش داده و کارمزد تراکنش‌ها در شبکه را کاهش می‌دهند.
Cardano یک پلتفرم بلاک چین اثبات سهام (PoS) است که با هدف ارائه رقابت برای اتریوم به عنوان یک شبکه قرارداد هوشمند با کارمزد کمتر است. در حال حاضر از نظر ارزش بازار با حدود ۱۶ میلیارد دلار در بین تمام دارایی های کریپتو در رتبه هفتم قرار دارد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط