کاردانو می تواند به ۰.۴۰ دلار برگردد

  • 28 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 378 نفر


قیمت کاردانو  (ADA) صعودی به نظر می‌رسد، زیرا در روز دوشنبه به دنبال جهش‌های منفی اقتصادی از سوی چین که معامله‌گران ارزهای رمزنگاری‌شده را نگران کرد، یک چرخش برگشتی انجام داد.

علاوه بر این، بسیاری از شرکت های بزرگ از روسیه خارج می شوند، از جمله مک دونالد. همه این عوامل به افزایش احساسات ریسک کمک می کنند و افزایش قیمت ارزهای دیجیتال اصلی را از حد معمول دشوار می کند.

این همچنین می تواند به معنای یک خبر بد برای ADA باشد. با خطر اصلاح ۳۲ درصدی. احساسات منفی به شدت در حال رشد بوده است که نشان دهنده روند نزولی در سه ماهه بعدی است.

از زمان نوشتن این مقاله، این ارز دیجیتال در روز چهارشنبه Coingecko با ۱۰ درصد کاهش در ۷ روز گذشته با ۰.۵۶۰۵۱۴ دلار معامله می شود.

کاردانو برای یک دماغه زیر ۰.۴۰ دلار است

ریسک‌های دنباله پیوسته کاهش می‌یابند و به نظر نمی‌رسد به پایان برسد و این بدان معناست که سرمایه‌گذاران ADA ممکن است به زودی به سمت خروج بروند.

قیمت ADA به سمت پایین‌تر از نقطه قیمتی ۰.۴۷ دلار یا در انتهای پایین منطقه توزیع حرکت می‌کند که حتی می‌تواند به ۰.۳۸ دلار برسد.

از سوی دیگر، با تحولاتی که در اقتصاد جهانی و جامعه کاردانو اتفاق می‌افتد، اولین روز معاملاتی هفته نویدبخش بهبودی است. در واقع، قیمت ADA احتمالاً می تواند به ۰.۶۸۷ دلار برسد و تا ۰.۹۱۵ دلار افزایش یابد.

اگرچه کاردانو در هفته گذشته افت شدیدی را متحمل شد، اما توانست بهبود یابد و در ۱۶ می به ۰.۶۱۳ دلار برسد.

همانطور که در آخر هفته نشان داده شده است، دقیقاً همانجا یک جهش سه روزه را پشت سر گذاشت. فعالیت نهنگ برای کاردانو مشاهده شد که نشان دهنده انحراف در جهت قیمت بود.

Cardano TVL حدود ۱۷۴.۷۴ میلیون دلار است. اکنون، ممکن است به نظر برسد که این افزایش کاملاً ناچیز است، اما این یک جهش برنده است، زیرا به طور پیوسته از اوج TVL خود با ۴۳۴.۷۴ میلیون دلار در سه ماهه اول یا ۲۸ مارس کاهش یافته است.

تفاوت کاردانو با سایر آلت کوین ها این است که آنها برای انجام چنین کارهایی پول می دهند. انجمن کاردانو فقط به دلیل عشق به اکوسیستم و فلسفه این کار را انجام می دهد. بازاریابی کردیم این سه میلیون قوی است و در حال رشد است.

پرچم کاردانو در قله اورست

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، با صدای بلند و افتخار که به قله اورست رسیده است. او از حمایت خشمگین جامعه به وجد آمده بود. اظهارات او که می‌گوید «ما بازاریابی را دریافت کردیم»، به‌رغم روند نزولی که ADA در روزهای گذشته نشان داده بود، قطعاً خوش‌بینی او را نشان می‌دهد.

مدیر عامل کاردانو مفتخر است که جامعه ای قوی و اختصاصی متشکل از ۳ میلیون عضو دارد و همچنان در حال رشد است. توکن های بومی کاردانو نیز به ۴.۷ میلیون رسید.

علاوه بر این، کاردانو از تاریخ مری ۱۳ تاکنون ۲۰ میلیون دلار بیشتر دریافت کرده است. TVL آن از ۱۸ میلیون چند روز پیش به ۱۳۷ میلیون دلار در ۱۶ می افزایش یافته است – یعنی تغییر ۶ درصدی TVL در عرض ۲۴ ساعت.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط