کاردانو بیشترین هولد را درماه گذشته در بازار خرسی داشته است

  • 18 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 283 نفر
کاردانو بیشترین هولد را درماه گذشته در بازار خرسی داشته است


در ۸ ژوئن، ارزش کاردانو (ADA) با افزایش قابل توجهی روبرو شد و در ۲۴ ساعت گذشته تا ۸ درصد در بازار خرسی افزایش یافت زیرا سرمایه‌گذاران همچنان به این دارایی علاقه نشان می‌دهند و بازار ارزهای دیجیتال شروع به نشان دادن نشانه‌هایی از بهبود می‌کند.

شایان ذکر است که این علاقه به طرق مختلف آشکار شده است، جدیدترین آنها این است که این دارایی در یک نظرسنجی اخیر با عنوان “کدام ارز دیجیتال را در بازار نزولی بیشتر در اختیار دارید؟” در صدر قرار گرفت.

به طور خاص، نظرسنجی انجام شده توسط لندن رئال در ۷ ژوئن از طریق توییتر نشان داد که کاردانو به طور عمده محبوب‌ترین ارز دیجیتالی است که در بازار نزولی از ۸۸۶۱ رای، با ۷۷٪ از رای‌دهندگان ADA را انتخاب کرده‌اند.

شایان ذکر است، بین درصد پاسخ‌دهندگانی که می‌گویند بیت‌کوین ۱۱ درصد، اتریوم ۵ درصد و «سایر» ۷ درصد که دیگر گزینه‌های فهرست‌شده در مقایسه هستند، شکاف قابل‌توجهی وجود دارد.

دستاوردها و تحولات اکوسیستم کاردانو

در اوایل این هفته، Cardano به عنوان بزرگترین سودآور از بین ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار، رهبری بازار را به دست آورد زیرا در ۳ ژوئن بیش از ۱۳ درصد افزایش یافت.

همچنین مشاهده شد که پول کلانی از اتریوم (ETH) و Solana (SOL) به سمت ADA حرکت می کند، روند دیگری که به عنوان سرعت تخصیص مجدد کاردانو بالاتر از هر زنجیره دیگری بود، هم از نظر درصد و هم از نظر سرعت مطلق.

در همین حال، اخیراً مشخص شد که بیش از ۱۰۰۰ پروژه اکنون در Cardano در حال ساخت هستند زیرا اکوسیستم به سرعت در حال رشد است، با ۱۰۰۳ پروژه در حال حاضر در شبکه قبل از Vasil Hardfork.

با توجه به این واقعیت که به‌روزرسانی هاردفورک Vasil در آخرین مایل قرار دارد و قرار است در این ماه به پایان برسد و این واقعیت که داده‌های تاریخی نشان می‌دهد که قیمت ADA در روزهای منتهی به رویداد هاردفورک افزایش می‌یابد، سرمایه‌گذاران همچنان ادامه خواهند داد. یک نگاه دقیق به اینکه آیا آنها باید کاردانو بخرند یا نه.

طبق داده‌های CoinMarketCap، در حال حاضر، کاردانو با قیمت ۰.۶۳۲۷ دلار معامله می‌شود که ۷.۳۴ درصد در ۲۴ ساعت گذشته و ۳.۶۱ درصد در هفته گذشته افزایش یافته است، با ارزش کل بازار ۲۱.۳ دلار.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط