کاردانو برای تغییر جهان به نیرو نیاز دارد

  • 30 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 204 نفر
کاردانو برای تغییر جهان به نیرو نیاز دارد


کاردانو برای تغییر جهان به نیرو نیاز دارد

کاردانو از انتقادات رنج می برد و همچنان از آن رنج می برد که مهم ترین آنها مقایسه آن با ghost chain است. چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، احساس می کند وظیفه اصلی دفاع از شبکه کاردانو را بر عهده دارد.

او در توییتر خود نوشت: “همیشه احساس می‌کردم میکروفون و مخاطبی وجود دارد که فرصتی برای به دست آوردن قلب‌ها و ذهن‌ها است. کاردانو برای تغییر جهان به ارتشی نیاز دارد و ما آن را فقط با صحبت کردن نمی‌سازیم.»

چارلز هاسکینسون در پاسخ به توییت‌هایی که بنیانگذار کاردانو را به خاطر حضورش در مصاحبه یوتیوب‌بر بن آرمسترانگ انتقاد می‌کرد، به دفاع از بلاک چین کاردانو برمی‌خیزد و می‌گوید: «ما باید این پیام را به بیرون برسانیم که کاردانو یک ghost chain و قراردادهای هوشمند نیست.”

در ۱۷ ژوئن، خالق Cardano در مورد دعوت خود برای صحبت در مورد بلاک چین و ارزهای دیجیتال در مقابل کمیته کشاورزی مجلس نمایندگان ایالات متحده، که بر CFTC نظارت دارد، توییت کرد. این رویداد قرار است در تاریخ ۲۳ ژوئن ساعت ۱۰:۳۰ صبح به وقت شرقی به صورت زنده پخش شود.

اقدام قیمت کاردانو

در زمان انتشار، ADA با ۶.۴۶ درصد افزایش به ۰.۴۷ دلار معامله شد. کاردانو همچنین توانسته ضررهای هفتگی را جبران کند که در هفت روز گذشته ۶ درصد رشد داشته است. در همین حال، Cardano بر اساس داده های CoinMarketCap به عنوان هفتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار رتبه بندی می شود.

در جدیدترین به‌روزرسانی هفتگی توسعه، Cardano’s IOHK آماده‌سازی Vasil Hard Fork آینده را که به طور آزمایشی برای پایان ژوئن در نظر گرفته شده است، به اشتراک می‌گذارد.

IOHK همچنین نموداری را ارائه کرد که اطلاعات رشد شبکه را ارائه می کرد. در حال حاضر، ۱۰۲۰ پروژه در کاردانو در حال ساخت هستند، در حالی که در مجموع ۹۰ پروژه اخیراً در کاردانو راه اندازی شده است. تعداد پروژه های NFT به ۵۸۶۸ پروژه رسیده است و تعداد اسکریپت های Plutus اکنون ۲۸۱۷ است. توکن های بومی Cardano نیز از ۵.۲ میلیون فراتر رفته است.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط