کاردانو با بیش از ۱۰۰۰۰۰ ADA اکنون دارای درصد بالایی از عرضه است

  • 15 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 406 نفر
کاردانو با بیش از 100000 ADA اکنون دارای درصد بالایی از عرضه است


کاردانو با بیش از 100000 ADA اکنون دارای درصد بالایی از عرضه است

طبق نموداری که توسط شرکت تحلیل زنجیره ای در ۴ آوریل به اشتراک گذاشته شده است، دارندگان کاردانو با ADA به ارزش بین ۱۰۰ تا ۱۰۰,۰۰۰ دلار، رکورد ۱۶.۸ درصد از عرضه موجود را ثبت کرده اند.

بر اساس داده های ارائه شده، آدرس های سطح پایین (آنهایی که دارایی کمتر از ۱۰۰ دلار دارند) تنها ۰.۱۲۸٪ از عرضه ADA را در کیف پول خود دارند، اما تعداد آنها در حال افزایش است.

تحولات و تاثیر قیمت کاردانو

ADA از ۱.۱۰ دلار در ۱ آوریل بازگشت به بالاترین سطح ۱.۲۳ دلار که در زمان انتشار مشاهده شد. در حال حاضر ADA 60.95 درصد از بالاترین سطح خود یعنی نزدیک به ۳ دلار کاهش یافته است. همانطور که ADA به تلاش خود برای جبران این ضررها ادامه می دهد، مرحله انباشت برای Cardano ادامه می یابد زیرا آدرس های کوسه ها همچنان به خرید سکه ادامه می دهند.

بر اساس داده‌های اخیر IntoTheBlock، ADA افزایش ۵۰ برابری در حجم تراکنش‌های زنجیره‌ای داشت که منجر به تزریق وجوه سازمانی به شبکه شد. افزایش ارزش بنیادی پروژه در افزایش سریع حجم سازمانی منعکس شده است. از ابتدای سال، موارد استفاده اضافی برای بلاک چین به طور مداوم در حال توسعه است – به عنوان مثال، لایه ۲ سازگار با EVM.

بنیاد Milkomeda از ایجاد C1، یک زنجیره جانبی سازگار با ماشین مجازی اتریوم که به طور مستقیم به بلاک چین کاردانو متصل است، خبر داد، همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود.

کاربران اکنون می توانند دارایی ها را بدون زحمت بین دو بلاک چین جابجا کنند و به برنامه های غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم (dApps) اجازه می دهند در بالای کاردانو کار کنند. این امر با فناوری قراردادهای هوشمند پیچیده، که اخیراً توسط Milkomeda پیشگام شده است، به دست می آید.

با انتشار راه‌حل‌های جدید در زنجیره، کاردانو بیشتر به سرمایه‌گذاران نهادی مرتبط می‌شود که اغلب به دنبال ارزش واقعی پشت پروژه هستند تا بازده سوداگرانه.

ADA در حال حاضر از ۱۰ برتر در ۲۴ ساعت افزایش عملکرد بهتری دارد، با ۴ درصد افزایش به ۱.۲۱ دلار به ازای هر داده CoinMarketCap.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط