کاردانو باید برای بازپس گیری ۱ دلار بر یک مانع حیاتی غلبه کند

  • 23 اسفند 1400
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 529 نفر
کاردانو باید برای بازپس گیری 1 دلار بر یک مانع حیاتی غلبه کند


علیرغم اینکه ارزش کاردانو (ADA) در حال کاهش است، تعداد و حجم معاملات عمده ADA افزایش قابل توجهی داشته است.

به گفته علی مارتینز، تحلیلگر برجسته تجارت کریپتو، تا ۱۳ مارس، تقریباً ۱۳۵۰۰۰ آدرس قبلاً تقریباً ۵ میلیارد ADA را با هزینه ۰.۸۰ دلار به دست آورده اند.

به گفته مارتینز، کاردانو باید در اسرع وقت این مانع عرضه را با قیمت ۰.۸۰ دلار پس بگیرد تا بتواند به مرز ۱ دلار بازگردد. در غیاب چنین حرکتی، تحلیلگر پیش بینی می کند که سرمایه گذاران بفروشند و قیمت ADA را به زیر ۰.۵۰ دلار برساند.

کاردانو باید این مانع عرضه را به‌عنوان پشتیبان به سرعت پس بگیرد تا شانس بازگشت به ۱ دلار را داشته باشد. مارتینز خاطرنشان می کند که اگر این کار انجام نشود ممکن است سرمایه گذاران را تشویق به فروش کند و ADA را به ۰.۵۰ دلار برساند.

کاردانو در یک کانال موازی رو به کاهش از سپتامبر ۲۰۲۱

مارتینز همچنین خاطرنشان می کند که کاردانو از اوایل سپتامبر ۲۰۲۱ در یک کانال موازی رو به کاهش به دام افتاده است، چیزی که فینبولد قبلاً بر آن تاکید کرده بود، و این دارایی دیجیتال در زمان نوشتن هفتمین شمع قرمز ماهانه متوالی خود را تولید می کند.

اکنون که ADA به خط روند پایین کانال نزدیک می شود، TD Sequential سیگنال خرید را در نمودار ۳ روزه ارائه می دهد. افزایش فشار خرید می تواند ADA را به ۰.۸۷ دلار یا حتی ۱ دلار برساند.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط