پیش بینی های قیمت اندیکاتور بیت کوین

  • 12 تیر 1401
  • بروزرسانی: ۱۸ تیر ۱۴۰۱
  • 2 دقیقه
  • 346 نفر


یکی از دقیق‌ترین شاخص‌های بازار پیش بینی میکند که بیت‌ کوین (BTC) قبل از قرار گرفتن در سطح کلان باید پایین‌تر بیاید.

داده‌های منابعی از جمله شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Glassnode نشان می‌دهد که امتیاز MVRV-Z بیت‌کوین تقریباً نشان‌دهنده بازگشت قیمت است.

امتیاز MVRV-Z اینچ به سمت پایین ماکرو

در میان بحث‌های جاری مبنی بر اینکه آیا BTC/USD چه زمانی از پایین‌ترین سطح کلان فعلی خود یعنی ۱۷۶۰۰ دلار فراتر می‌رود یا نه، ارقام جدید نشان می‌دهند که بازار به راحتی بیشتر سقوط می‌کند.

همانطور که توسط Filbfilb، یکی از بنیانگذاران مجموعه معاملاتی Decentrader اشاره کرد، امتیاز MVRV-Z اکنون در منطقه سبز کلاسیک خود قرار دارد، اما هنوز در نقطه ای نیست که در گذشته با پایین ترین قیمت همراه بوده است.

MVRV-Z میزان بالا یا پایین بودن قیمت نقدی بیت کوین را نسبت به آنچه که به عنوان “ارزش منصفانه” نامیده می شود، اندازه گیری می کند.

از ارزش بازار و داده‌های قیمت واقعی همراه با انحراف استاندارد استفاده می‌کند تا چیزی را ایجاد کند که یکی از کارآمدترین ابزارهای پیش‌بینی بالا و پایین بیت‌کوین است.

منبع داده LookIntoBitcoin خاطرنشان می‌کند که MVRV-Z در تاریخ خود هر بالا و پایین کلان BTC/USD را گرفته است و این کار را با دقت دو هفته انجام داده است.

این معیار تنها چند بار به زیر منطقه سبز خود رفته است، آخرین مورد در مارس ۲۰۲۰ بوده است، اما فشار نزولی بیشتر باعث عملکرد تکراری خواهد شد.

سقوط بیت کوین تا ۱۶۰۰۰ دلار

۱۵۶۰۰ دلار با پیش‌بینی‌های مختلف موجود در مورد اینکه بیت‌کوین به کجا رسیده است، مرتبط است.

در همین حال، در به روز رسانی به دنبال کنندگان توییتر در آخر هفته، حساب محبوب CryptoBullet آن منطقه را به عنوان یکی از چندین منطقه پشتیبانی مهم برای تماشا گنجاند.

۱۶۰۰۰ دلار، تایید کرد، همچنین نشان دهنده میانگین انحراف از میانگین متحرک ۵۰ ماهه بیت کوین است.

شاخص قدرت نسبی بیت کوین یا RSI در حال حاضر به پایین ترین حد خود رسیده است، که نشانه دیگری از ماهیت فروش بیش از حد بازاری است که اکنون زیر اوج سیکل نصف شدن قبلی خود یعنی نزدیک به ۲۰۰۰۰ دلار است.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط