پیش بینی رشد اتریوم و بهبود قیمت بیت کوین

  • 15 تیر 1401
  • بروزرسانی: ۱۸ تیر ۱۴۰۱
  • 2 دقیقه
  • 199 نفر
پیش بینی رشد اتریوم و بهبود قیمت بیت کوین


یک استراتژیست ارزهای دیجیتال که با تماس‌های به‌موقع بیت‌ کوین، دنبال‌کنندگان زیادی را ایجاد کرده است، می‌گوید که انتظار دارد هم برای BTC و هم برای اتریوم (ETH) افزایش یابد.

تحلیلگر مستعار Smart Contracter به ۲۰۸۷۰۰ دنبال کننده توییتر خود می گوید که پس از اینکه پلتفرم قراردادهای هوشمند پیشرو توانست بالاتر از سطح فیبوناچی ۰.۶۱۸ باقی بماند، جهش پایدار اتریوم چشمگیر است.

حرکت خوب از ۰.۶۱۸ در ETH، برای حرکت به ۱۴۰۰ دلار یا بیشتر خوب به نظر می رسد. قطعاً می توان گفت که نوسانات در حال کاهش است، زیرا روزهای پرش طول می کشد تا واقعاً یک جهش مناسب از این سطح بدست آوریم.

در زمان نگارش این مقاله، اتریوم با قیمت ۱۱۳۴ دلار دست به دست می‌شود که کمی بیش از ۱ درصد در روز کاهش یافته است.

با نگاهی به بیت‌کوین، Smart Contracter می‌گوید که BTC همچنین واکنش سازنده‌ای در منطقه فیبوناچی ۰.۶۱۸ داشته است، که او خاطرنشان می‌کند که نویدبخش خوبی برای ارزهای دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار است.

واکنش بیت کوین بالاتر از سطح فیبوناچی ۰.۶۱۸ با دیدگاه Smart Contracter که بیت کوین خود را برای صعود آماده می کند، همسو است. در اواخر ماه گذشته، این تحلیلگر گفت که به نظر می رسد معامله گران بیت کوین در حال انباشت بیت کوین هستند و او انتظار داشت تا حداقل ۲۴۰۰۰ دلار افزایش یابد.

هر روز بیت کوین بیشتر و بیشتر انباشته می شود. با برنامه‌ریزی برای حداکثر پیشنهاد بین ۱۹۰۰۰ تا ۱۹۰۰۰ دلار، خواه پایین‌ترین قیمت باشد یا فقط میان مدت، هنوز مطمئن نیستم، اما فکر می‌کنم حداقل ۲۴۰۰۰ دلار دریافت کنیم.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط