پولیگان و دیگران به پروژه های بلاک چین ترا کمک می کنند

  • 26 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 194 نفر
پولیگان و دیگران به پروژه های بلاک چین ترا کمک می کنند


پولیگان و دیگران به پروژه های بلاک چین ترا کمک می کنند

پس از فروپاشی ترا  (LUNA) بسیاری از توسعه دهندگان در بلاتکلیفی باقی مانده اند. این پروژه های مبتنی بر Terra که در حال حاضر تحت فشار زیادی قرار دارند، ممکن است بتوانند جوامع و پروژه های خود را با مهاجرت به شبکه های دیگر نجات دهند.

در اقدامی که انتظار می‌رود هم برای جامعه پولیگان  (MATIC) و هم برای پروژه‌های ترا مفید باشد، رایان وایت، مدیرعامل استودیو Polygon روز دوشنبه در توییتی نوشت که Polygon با تعدادی از پروژه‌های Terra برای کمک به مهاجرت به شبکه Polygon همکاری می‌کند. به گفته وایات، جامعه Polygon “آماده استقبال از توسعه دهندگان و جوامع این پروژه های Terra است.” او همچنین اظهار داشت که Polygon سرمایه و منابع مورد نیاز را برای کمک به آنها در مهاجرت فراهم خواهد کرد.

Sandeep Nailwal، بنیانگذار Polygon، دو سنت خود را با جزئیات گزینه های مناسب برای پروژه های Terra اضافه کرد. او پیشنهاد کرد که زنجیره اثبات سهام (PoS) Polygon ممکن است توسط پروژه‌های اجتماعی که به یک زنجیره مشترک نیاز دارند استفاده شود. Nailwal خاطرنشان کرد که zk-Rollups به زودی در شبکه PoS در دسترس خواهد بود.

پروژه لایه ۱ بلاک چین Fantom (FTM) همچنین با بیان اینکه Fantom آماده است به هر پروژه یا توسعه دهنده ای که مایل به دور شدن از بلاک چین Terra باشد، حمایت خود را از جامعه Terra گسترش داد.

این تلاش‌ها مطمئناً به بازگرداندن بسیاری از پروژه‌های Terra در پی رویدادهای هفته گذشته کمک می‌کند. دو کوون، خالق Terra، سرانجام صحبت کرد و یک طرح بهبودی ارائه کرد. امکان پیاده سازی هارد فورک در بلاک چین Terra یکی از ایده هایی است که در حال بررسی است. با این حال، از آنجایی که در حال حاضر LUNA بیش از حد در بازار وجود دارد، Changpeng Zhao، مدیرعامل بایننس اظهار داشت که این رویکرد کارساز نخواهد بود.

علیرغم ملاحظات خود، CZ موافقت کرد که به جامعه Terra کمک کند. وی اظهار داشت که:

صرف نظر از دیدگاه های شخصی من، یا راه حلی که در نهایت انتخاب شده است، ما همیشه اینجا خواهیم بود تا به هر نحوی که می توانیم از جامعه حمایت کنیم.

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم نیز نظر خود را در مورد این موضوع ارائه کرده است. بوترین فکر می کند که هر طرح بازپرداخت برای Terra باید توجه ویژه ای به سرمایه گذاران کوچک داشته باشد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط