پولیگان زنجیره های “Supernet” را راه اندازی کرد

  • 3 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 369 نفر
پولیگان زنجیره های "Supernet" را راه اندازی کرد


پولیگان زنجیره های "Supernet" را راه اندازی کرد

راه حل مقیاس‌پذیری اتریوم پولیگان (Polygon) شبکه جدیدی را برای توسعه Web3 راه‌اندازی کرده است و ۱۰۰ میلیون دلار به کاربران اولیه‌ای که می‌توانند به پذیرش سریع آن کمک کنند، متعهد شده است.

این شرکت روز جمعه اعلام کرد که زنجیره سوپرنت Polygon به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که پروژه های خود را در یک محیط قابل تنظیم بدون هزینه های میزبانی یا عملیاتی بسازند. توسعه‌دهندگان می‌توانند پروژه‌های خود را بر روی یک زنجیره امنیتی سوپرنت یا زنجیره امنیتی مشترک سوپرنت مستقر کنند – اولی توسط یک اعتبارسنجی واحد مدیریت می‌شود که هزینه‌های تعمیر و نگهداری را کاهش می‌دهد، در حالی که دومی مسیر آسان‌تری را برای تمرکززدایی با اعتبارسنجی‌های حرفه‌ای ارائه می‌دهد که چند ضلعی دارند (MATIC) نشانه هایی برای اعتبارسنجی شبکه.

اگرچه سوپرنت ها به Polygon Edge متکی هستند، یک چارچوب توسعه برای پروژه هایی که می خواهند بلاک چین خود را ایجاد و استقرار دهند، اما با ارائه ویژگی های امنیتی و غیرمتمرکز بیشتر از محدوده اولیه پلتفرم فراتر می روند. برای ادامه پذیرش سوپرنت ها، Polygon قصد دارد ۱۰۰ میلیون دلار به توسعه دهندگانی که می خواهند روی شبکه بسازند اختصاص دهد.

Sandeep Nailwal، یکی از بنیانگذاران Polygon، گفت که سوپرنت ها به پیشبرد هدف پروتکل او برای آوردن «پذیرش انبوه به Web3» کمک می کنند، و افزود که چنین پیشرفت هایی کلید دستیابی به پذیرش بلاک چین در مقیاس وسیع است.

جاه طلبی های وب ۳ Polygon پشت دور سرمایه گذاری ۴۵۰ میلیون دلاری اخیر آن بود که سرمایه گذاران بزرگی مانند Sequoia Capital India، SoftBank Vision Fund 2، Galaxy Digital و Tiger Global را جذب کرد. Polygon همچنین پشت یک طرح ۲۰۰ میلیون دلاری رسانه اجتماعی Web3 با الکسیس اوهانیان، بنیانگذار Reddit بود.

پس از سرمایه‌گذاری بیش از ۲۵ میلیارد دلار در استارت‌آپ‌های بلاک چین در سال ۲۰۲۱، شرکت‌های ریسک‌پذیر توجه خود را به پروژه‌های Web3 در سال ۲۰۲۲ معطوف کردند. اوایل این هفته، Framework Ventures اعلام کرد که نیمی از سرمایه ۴۰۰ میلیون دلاری تازه جمع‌آوری شده خود را به بازی Web3 اختصاص می‌دهد. در همین حال، صرافی‌های رمزنگاری KuCoin و CoinDCX هر کدام وجوه توسعه‌دهنده Web3 را به‌ترتیب به ارزش ۱۰۰ و ۱۳۵ میلیون دلار راه‌اندازی کرده‌اند.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط