پورتال سواندن شیبا راه اندازی شد

  • 5 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 290 نفر
پورتال سواندن شیبا راه اندازی شد


پروژه محبوب شیبا memecoin Shiba Inu (SHIB) به کاربران امکان کسب درآمد غیرفعال و کاهش عرضه توکن با پورتال جدید SHIB Burn را به کاربران ارائه می دهد.

تیم Shiba Inu در وب‌سایت این پورتال توضیح داد که این سرویس برای افزایش نادر بودن SHIB و «تبدیل آن به یکی از بهترین دارایی‌های دیجیتال در تاریخ ارزهای دیجیتال» ایجاد شده است.

پورتال جدید با همکاری Shiba Inu و پروژه DeFi مبتنی بر اتریوم Ryoshis Vision (RYOSHI) ایجاد شده است. Ryoshis Vision یک پروژه مالی غیرمتمرکز است که برای حمایت از رشد اکوسیستم SHIB ایجاد شده است.

دو مشوق برای زباله سوزهای SHIB وجود دارد. اول، با کاهش عرضه در گردش memecoin، از نظر تئوری کوین را کمیاب‌تر و ارزشمندتر می‌کند. در مرحله دوم، توکن های burntSHIB به کیف پول های اتریوم منتقل می شوند. BurntSHIB مقادیر متفاوتی از RYOSHI را به دارندگان خود اعطا می کند.

این پروژه در پستی که روز دوشنبه به اشتراک گذاشت از فعال شدن این پورتال خبر داد و اعلام کرد که بیش از ۸ میلیارد SHIB در این پورتال سوخته است.

افتتاح پورتال جدید تاثیر زیادی بر قیمت SHIB نداشت. SHIB که در ۲۴ ساعت گذشته ۵.۷ درصد از دست داده است، در زمان ترجمه با قیمت ۰.۰۰۰۰۲۲۹۲ دلار معامله می شود.

بر اساس سرویس ردیابی توکن Shiba Inu Burn Dashboard، در مجموع ۴۱۰ تریلیون SHIB تا کنون سوزانده شده است یا حدود ۴۱ درصد از کل عرضه. Shiba Inu همچنین می تواند با ارسال آنها به کیف پول های کریپتو بدون استفاده یا مرده سوزانده شود.

این پروژه در ابتدا نیمی از عرضه SHIB را به Vitalik Buterin ارسال کرد. بوترین بیشتر توکن ها را سوزاند و بقیه را اهدا کرد.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط