پس از تسلا، SpaceX نیز شروع به پذیرش پرداخت های DOGE خواهد کرد

  • 8 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 338 نفر
پس از تسلا، SpaceX نیز شروع به پذیرش پرداخت های DOGE خواهد کرد


تنها چهار ماه پس از آنکه سازنده خودروهای الکتریکی تسلا پذیرش Dogecoin (DOGE) را به عنوان وسیله پرداخت آغاز کرد، ایلان ماسک برنامه ای را برای گسترش گزینه های ابزار پرداخت شرکت اکتشاف فضایی SpaceX اعلام کرد.

ماسک، مدیرعامل اسپیس ایکس و تسلا از سال ۲۰۱۹ حامی سرسخت اکوسیستم DOGE بوده و از آن زمان به‌طور علنی علاقه خود را برای پذیرش پرداخت‌های DOGE در شرکت‌های چند میلیارد دلاری خود ابراز کرده است.

در گذشته توییت های ماسک در مورد Dogecoin هیجان بازار را افزایش داد و تاثیر مثبتی بر قیمت های DOGE داشت. با این حال، این بار، حتی اعلام اسپیس ایکس مبنی بر پذیرش پرداخت‌های DOGE برای خرید کالا، هیچ تاثیر محسوسی بر بازار ارزهای دیجیتال به طور کلی نزولی نداشته است.

همچنین، طبق داده‌های Cointelegraph Markets و TradingView، DOGE از ۸ تا ۱۲ می بیش از ۵۵ درصد کاهش یافته است و در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۸۱ دلار معامله می‌شود.

پس از اینکه ماسک در دسامبر ۲۰۲۱ اعلام کرد که DOGE را به عنوان وسیله پرداخت تسلا می پذیرد، DOGE 25 درصد افزایش یافت. در همان زمان، ماسک اظهار داشت که DOGE به عنوان یک ابزار پرداخت روزانه در مقایسه با بیت کوین (BTC) گزینه بهتری است.

اگر همه چیز طبق برنامه های ماسک پیش برود، Starlink ممکن است شروع به پذیرش پرداخت های DOGE برای اشتراک ها نیز کند.

ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، به مردم در مورد ویدیوی مونتاژ شده دیپ فیک که گفته می شود به دلیل کلاهبرداری از پول رمزنگاری متعلق به او است، هشدار داد.

ویدئویی که برای اولین بار در توییتر به اشتراک گذاشته شد، یک ویدئوی عمیق جعلی بود که نشان می‌داد ماسک از پلتفرمی که ۳۰ درصد بازدهی سرمایه‌گذاری‌های کریپتو را به همراه دارد، تمجید می‌کند.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط