پروژه Shibarium تا چه حد پیش رفته است؟

  • 22 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 538 نفر
پروژه Shibarium تا چه حد پیش رفته است؟


پروژه Shibarium تا چه حد پیش رفته است؟

در یکی از پست‌های وبلاگ Medium اخیر، بنیاد Unification، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های بلاک چین برای شرکت‌ها، اعلام کرده است که شبکه آزمایشی عمومی Shibarium، یک راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ برای ارز دیجیتال Shiba Inu، قرار است ظرف چند ماه آینده با عموم راه‌اندازی شود.

همچنین بیان می‌کند که در حال حاضر کارهای سخت زیادی در پس‌زمینه انجام می‌شود، با تکه‌های متحرک بسیاری که تیم Unification همچنان به نقش قوی در توسعه شبکه Shibarium ادامه می‌دهد.

به گفته ارائه‌دهنده راه‌حل بلاک چین، در حال استقرار دومین Alpha TestNet خصوصی برای Shibarium است که برای آزمایش شبکه و توسعه همه ابزارهای تعامل کاربر نهایی مانند کیف پول‌ها و بلاک‌کاوشگرها، پل‌های انتقال توکن و به زودی.

پس از تهیه و اجرا، دعوت‌نامه‌های خصوصی برای آزمایش‌کنندگان مورد اعتماد ارسال می‌شود. این بازخورد برای بهبود و گسترش شبکه و ابزارها قبل از انتشار نسخه آزمایشی بتا عمومی استفاده خواهد شد.

از آنجایی که Shiba Inu یک توکن ERC-20 در بالای بلاک چین اتریوم است، از هزینه‌های بالای گس رنج می‌برد که برای بسیاری از تازه‌واردان مقرون به صرفه نیست. دقیقاً به همین دلیل است که بسیاری انتظار دارند Shibarium یک تغییر دهنده بازی برای یکی از سکه های سگ پیشرو باشد، زیرا معاملات به طور بالقوه بسیار سریعتر و ارزان تر می شوند. بنابراین، Shiba Inu برای بازی بهینه خواهد شد.

توسعه دهندگان Shiba Inu همچنین قصد دارند یک استیبل کوین الگوریتمی به نام SHI ایجاد کنند که هم بر روی اتریوم و هم بر روی شیباریوم کار می کند.

Shiba Inu با افشای جزئیات پروژه متاورس که درباره آن بسیار صحبت شده است، به نام «SHIB: The Metaverse»، سالی پر از شگفتی‌های دیگر را با پیاده‌سازی‌های جدیدی مانند Layer 2 Shibarium و SHI، استیبل کوین اکوسیستم شیبا، نشان می‌دهد.

به روز رسانی های اخیر همچنین نشان می دهد که پورتال رایت SHIB به مراحل پایانی خود نزدیک می شود. شیبا اینو در اوایل سال جاری اعلام کرد که در حال آماده شدن برای ایجاد “پورتال سوختگی” خود است. توکن های SHIB روزانه توسط پلتفرم سوزانده و از گردش خارج می شوند. این توسعه باعث افزایش تقاضا و ایجاد کمبود در بازار می شود و سرعت رشد بلندمدت قیمت ها را تعیین می کند.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط