پروژه های کاردانو متاورس که در سال ۲۰۲۲ باید به آنها توجه کرد

  • 7 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 4 دقیقه
  • 387 نفر
پروژه های کاردانو متاورس که در سال 2022 باید به آنها توجه کرد


پروژه های کاردانو متاورس که در سال 2022 باید به آنها توجه کرد

با رشد انفجاری نمایشنامه برای به دست آوردن بازی های متاورس، سازندگان اکنون دلیلی برای لبخند زدن به بانک دارند، زیرا می توانند آثار خود را در یک اکوسیستم غیرمتمرکز ایجاد، کاوش و مبادله کنند. بازی‌های P2E از فناوری بلاک چین استفاده می‌کنند، به این معنی که بازیکن بازی را کامل می‌کند یا با بازیکنان دیگر مبارزه می‌کند تا توکن‌هایی به دست آورد که ممکن است متعاقباً در یک صرافی ارز دیجیتال منتقل و پرداخت شوند. کاردالونیا یکی از متاورگانی است که در سال ۲۰۲۲ باید به آن توجه کرد.

کاردالونیا یک نمایشنامه غیرمتمرکز برای کسب متاورس است که توسط سازندگان بلاک چین کاردانو برای سازندگان ساخته شده است. به عبارت دیگر، کاردالونیا یک دنیای مجازی است که در آن می‌توانید تجربه بازی خود را در بلاکچین کاردانو ایجاد، مالک و با پول معامله کنید. قصد سازندگان این متاورس توسعه یک بازی ساده برای کسب درآمد بود که برای بازی و کسب درآمد کم هزینه باشد.

به عنوان یک بازیکن در متاورس، شما این فرصت را دارید که یک قبیله را انتخاب کنید، کلکسیون هایی را به عنوان NFT بسازید، آنها را در زمین کاردالونیا خود در عملیات قرار دهید، و صحنه های جذابی را در زمین ایجاد کنید تا بازیکنان دیگر بتوانند خرید کنند. از آنجایی که متاورس از قبیله ها تشکیل شده است، برای تجربه کاردالونیا و خرید زمین برای شروع درآمدزایی، باید به یک آواتار قبیله بپیوندید.

Cardalonia یک متافورس هیجان انگیز است که در آن آزاد هستید تا NFT ایجاد کنید و از تلاش و تعهد خود کسب درآمد کنید. در اینجا مواردی وجود دارد که کاردانو را از سایر متاورس ها متمایز می کند:

تجارب فراگیر و گیرا: همه بازیگران متاورس Cardalonia از تجربیات فراگیر و فریبنده لذت خواهند برد. بازیکنان می توانند با یکدیگر و شخصیت های مجازی خود تعامل داشته باشند. بازیکنان همچنین از تجربیاتی شبیه به انسان لذت خواهند برد.

عدم تمرکز: کاردالونیا به شدت غیرمتمرکز است. تمام دارایی های بازی توسط NFT ها نشان داده می شوند. این بدان معناست که شما می توانید دارایی ها را برای سود پولی خریداری، بفروشید یا معامله کنید.

حکمرانی: کاردالونیا یک DAO دارد که در آن تصمیم‌گیری درباره آینده پروژه تصمیم‌گیری می‌شود. فقط توکن ها شانس شرکت در فرآیند تصمیم گیری حکومتی را خواهند داشت، مانند رأی دادن و رأی دادن به آنها.

زمین: برای لذت بردن از بازی Cardalonia، ابتدا باید زمینی را با استفاده از توکن $Lonia خود خریداری کنید. به عنوان یک مالک زمین، می توانید آزادانه آواتار و دارایی های خود را در زمین مستقر کنید.

$Lonia نماد متاورس Cardalonia است و بر روی شبکه Cardano ساخته شده است. این یک توکن کاربردی است که به عنوان ارز درون بازی نیز عمل می کند. فروش توکن لونیا به صورت زنده است، سرمایه گذاران علاقه مند می توانند با مراجعه به صفحه فروش توکن، تعدادی توکن لونیا را با ارزان ترین قیمت خریداری کنند.

توکن $Lonia به شما امکان دسترسی به پلتفرم Cardalonia را می دهد. دسترسی به معنای توانایی خرید زمین و سایر دارایی های درون بازی است. $Lonia یک توکن قابل سهام است. شما می توانید توکن های خود را به اشتراک بگذارید و تا ۲۵٪ در آوریل به عنوان درآمد غیرفعال کسب کنید. شرط بندی $Lonia شما به افزایش ارزش دارایی شما ادامه می دهد. ORB یک جواهر درون بازی برای تقویت آواتار شما است. فقط دارندگان توکن این فرصت را خواهند داشت که آواتارهای خود را تغییر دهند. سازندگانی که به دنبال کسب درآمد هستند می توانند این کار را در Cardalonia انجام دهند.

دو راه برای کسب درآمد به عنوان سازنده در Cardalonia وجود دارد:

دارایی‌های بازی: اولین روش ایجاد دارایی‌های بازی است که توسط NFT نشان داده می‌شود و آنها را به بازار وارد می‌کند تا برای سود به فروش برسد.

مالکیت زمین: ثانیاً، می توانید زمین را خریداری کنید، آن را توسعه دهید، متاورس خود را بر روی زمین بسازید، یا ملک خود را اجاره دهید تا درآمد اجاره به دست آورید.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط