پرداخت های رمزنگاری تا سال ۲۰۲۶ عادی خواهد شد

  • 22 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 334 نفر


پرداخت های رمزنگاری تا سال 2026 عادی خواهد شد

یک نظرسنجی اخیراً منتشر شده نشان می دهد که ۷۳ درصد از بازرگانان برای یکپارچه سازی داخلی پرداخت رمزنگاری در سه سال آینده برنامه ریزی می کنند. علاوه بر این، بیش از ۵۰ درصد از خرده فروشان بزرگ (کسانی که درآمد بیش از ۵۰۰ میلیون دلار دارند) اکنون حداقل ۱ میلیون دلار برای ایجاد زیرساخت های پرداخت کریپتو هزینه می کنند.

این مطالعه با عنوان «بازرگانان برای رمزنگاری آماده می‌شوند» توسط شرکت حسابرسی و مشاوره Deloitte و در ارتباط با PayPal انجام شد.

از ۳ تا ۱۶ دسامبر، این نظرسنجی از مجموع ۲۰۰۰ مدیر ارشد از شرکت های خرده فروشی مختلف آمریکایی مورد نظرسنجی قرار گرفت. از جمله آنها در صنایع مد، لوازم آرایشی، الکترونیک، مهمان نوازی و اوقات فراغت، خانه و باغ و صنایع کالاهای دیجیتال بودند. برخی دیگر در میان شرکت‌های خدماتی در بخش کالاهای شخصی و خانگی، حمل‌ونقل و بخش‌های غذا و نوشیدنی کار می‌کردند.

انتظار می رود پذیرش پرداخت های رمزنگاری به زودی افزایش یابد

بر اساس این نظرسنجی، ۸۵ درصد از خرده فروشان انتظار دارند که پرداخت‌های رمزنگاری شده در صنایع مربوطه آنها در پنج سال آینده “همه‌جا” باشد.

علاوه بر این، ۷۳ درصد از کسانی که بین ۱۰ میلیون دلار تا کمتر از ۱۰۰ میلیون دلار درآمد دارند، برای فعال کردن پرداخت ارز دیجیتال برنامه ریزی می کنند، با بودجه ۱۰۰۰۰۰ تا ۱ میلیون دلاری. از نظر اندازه درآمد بین کمتر از ۱۰ میلیون دلار تا بیش از ۵۰۰ میلیون دلار، این گروه بیشترین علاقه را به پرداخت های رمزنگاری نشان داد.

امسال، بیش از ۶۰ درصد از بازرگانان قصد دارند بیش از ۵۰۰۰۰۰ دلار برای ایجاد زیرساخت‌های پرداخت رمزنگاری سرمایه‌گذاری کنند. در حال حاضر، ۲۶ درصد از بازرگانان گزینه های پرداخت ارز دیجیتال را در اختیار دارند. شرکت هایی مانند Chipotle، Gucci و AMC Entertainment احتمالاً در این دسته قرار می گیرند.

نهادهای خارج از ایالات متحده نیز پرداخت های رمزنگاری را با فرکانس فزاینده ای انجام می دهند. به عنوان مثال می توان به بخش گردشگری تایلند و باشگاه فوتبال اسپانیایی RCD Espanyol اشاره کرد – اولین تیم لالیگا که رمزارز را پذیرفته است.

نظرسنجی Deloitte نشان می دهد که ۹۳ درصد از این مشاغل در ایالات متحده رشد پایگاه مشتری خود را گزارش کرده اند.

عوامل انگیزشی، چالش ها و راه حل ها

طبق این مطالعه، استقبال بازرگانان از پرداخت‌های رمزنگاری شده عمدتاً ناشی از اشتیاق مشتریان آنها به طبقه دارایی است. ۶۴ درصد از آنها می گویند مشتریان چنین ادغام هایی را درخواست کرده اند و ۸۳ درصد انتظار دارند این علاقه در سال ۲۰۲۲ افزایش یابد.

حدود نیمی از این بازرگانان فکر می‌کنند که پذیرش کریپتو تجربه مشتری را به سطح بالاتری می‌برد. تعداد مشابهی فکر می کنند که مشتریان بیشتری را جذب می کند، در حالی که ۴۰٪ می گویند که یک برند “لبه برش” را به شما منتقل می کند.

بزرگترین چالش (۴۵٪) در پذیرش رمزارز تجاری، پیچیدگی ادغام پرداخت های رمزنگاری به سیستم های قدیمی بود، به ویژه در مواردی که دارایی های دیجیتال متعدد درگیر بودند.

سایر موانع مربوط به مسائل امنیتی (۴۳%)، مقررات در حال تحول (۳۷%)، نوسانات ارزهای دیجیتال (۳۶%) و کمبود بودجه (۳۰%) بودند.

Deloitte انتظار دارد که “آموزش مستمر” وضوح نظارتی بسیار مورد نیاز را ارائه دهد و ترس ها و عدم قطعیت های جذب کریپتو را از بین ببرد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط