ورودی بیت کوین به صرافی ها در بالاترین سطح ۳ ماهه

  • 19 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 379 نفر
ورودی بیت کوین به صرافی ها در بالاترین سطح 3 ماهه


ورودی بیت کوین به صرافی ها در بالاترین سطح 3 ماهه

تعداد نهنگ‌های بیت‌ کوین (BTC) به میزانی کاهش یافته است که از ابتدای سال تاکنون مشاهده نشده است و بیشترین ورودی ارزهای دیجیتال به صرافی‌های متمرکز (CEX) در سه ماه گذشته بوده است.

منبع داده Glassnode که بازار بیت کوین را ردیابی می کند، خروج نهنگ هایی را شناسایی کرده است که حداقل ۱۰۰۰ توکن برای بزرگترین ارز دیجیتال بر اساس ارزش بازار دارند. از فوریه، بیش از ۱.۷ میلیون توکن وارد صرافی ها شده است.

مقدار زیادی از ورودی BTC به صرافی های متمرکز احتمالاً نشان می دهد که نهنگ ها منتظر کاهش بیشتر هستند. در نتیجه، آنها برای فروش ارزهای دیجیتال خود وارد صرافی ها می شوند. در ۷ می، قیمت حتی به پایین‌ترین سطح ۶ ماهه ۳۴۸۰۰ دلار کاهش یافت. در زمان نگارش این مقاله، برابری BTC/USD به سطح ۳۳۵۰۰ دلار کاهش یافته بود.

شاخص ترس و طمع بیت کوین که تحت تاثیر داده های منفی قرار گرفت و تصویر بدبینانه را در بازار نشان داد، با اشاره به “ترس شدید” به سطح ۱۱ سقوط کرد.

علیرغم چشم انداز ضعیف، به نظر نمی رسد بیت کوین هنوز بر تراکنش های روزانه تأثیر منفی بگذارد. بر اساس داده های زنجیره ای منتشر شده توسط YCharts، در ۸ می، ۲۳۳۸۹۲ تراکنش روزانه به ارزش تقریبی ۳۰ میلیارد دلار انجام شد.

تحلیلگر «Checkmate» از Glassnode در توییتی نوشت: «بسیاری از ما منتظر «فتیله کاپیتولاسیون» بیت‌کوین هستیم. فتیله کاپیتولاسیون با افت نسبتا طولانی، ناگهانی و شدید قیمت تعریف می‌شود، همانطور که در ۱۲ مارس ۲۰۲۰ مشاهده شد، زمانی که بیت‌کوین در یک روز ۴۳ درصد کاهش یافت و به ۴۶۰۰ دلار رسید.

کالب فرانزن، تحلیلگر بازار، روز یکشنبه به ۱۱۰۰۰ دنبال کننده خود گفت که سرمایه گذاران در “روند نزولی کوتاه مدت” باقی خواهند ماند و نظر خود را مبنی بر ادامه روند نزولی به اشتراک گذاشت. او در پایان گفت: «به نظر می رسد کاهش بیشتری وجود خواهد داشت.

قیمت بیت کوین طی هفت روز گذشته ۱۰.۳۹ درصد کاهش یافته است. بر اساس داده های Cointelegraph Markets و TradingView، حدود ۳۳۵۰۰ دلار معامله می شود.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط