هارد فورک کاردانو می تواند از افت ۶۰ درصدی جلوگیری کند؟

  • 8 تیر 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 354 نفر


کاردانو (ADA) شروع به ترسیم یک الگوی ادامه نزولی در نمودارهای بازه زمانی طولانی‌تر خود کرده است، که احتمال سقوط قیمت عمده‌اش را تا آگوست افزایش می‌دهد.

قیمت کاردانو در خطر سقوط ۶۰ درصدی است

این الگو که “قلم خرس” نامیده می شود، زمانی شکل می گیرد که قیمت در محدوده ای که توسط مقاومت خط روند نزولی و حمایت خط روند افزایشی پس از یک حرکت نزولی قوی تعریف شده است، تثبیت شود. علاوه بر این، حرکت ادغام با کاهش حجم معاملات همراه است.

نشانه‌های خرس معمولاً پس از شکسته شدن قیمت به زیر سطح حمایت خط روند خود برطرف می‌شوند و به‌عنوان یک قاعده، می‌توانند به اندازه ارتفاع روند نزولی بزرگ قبلی، که «میله پرچم» نامیده می‌شود، سقوط کند، همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است.

در نتیجه، شکست قاطع در زیر ساختار پرچم خرس ADA می تواند به معنای کاهش طولانی مدت به سطح در طول برابر با میله پرچم باشد. به عبارت دیگر، هدف برای قیمت کاردانو ۰.۲۰ دلار خواهد بود که بیش از ۶۰ درصد از قیمت روز ۲۸ ژوئن کمتر است.

در همین حال، ADA نشانه‌هایی از تثبیت در محدوده قلمرو نشان می‌دهد که گرایش قریب‌الوقوع آن به سمت گاوهای نر متمایل است. این دری را برای ADA/USD باز می کند تا از حمایت خط روند رو به رشد این پرچم نزدیک به ۰.۴۶ دلار به سمت مقاومت خط روند نزولی خود در حدود ۰.۶۰ دلار تا جولای صعود کند.

هارد فورک واسیل کاردانو

علیرغم دورنمای نزولی موقت، کاردانو می تواند از هارد فورک آینده خود “Vasil” تقویت شود.

این ارتقا که در ابتدا برای پایان ژوئن برنامه ریزی شده بود، اکنون در ماه جولای فعال می شود و هدف آن بهبود سرعت و مقیاس پذیری شبکه Cardano است.

علاوه بر این، انتظار می‌رود که Vasil Cardano را برای توسعه‌دهندگان دوست‌دارتر کند، که طرفداران آن استدلال می‌کنند که می‌تواند حتی پروژه‌هایی را از بلاک چین‌های لایه یک رقیب جذب کند و منجر به تقاضای بالاتر برای ADA شود.

قیمت ADA در روزهای منتهی به هاردفورک های Cardano سابقه افزایش داشته است، که باید شانس آن را در یک رالی در کنار تکنیک های مطلوب افزایش دهد، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

علاوه بر این، ADA همچنین سابقه غرق شدن پس از هارد فورک های خود را به شیوه ای پرفروش دارد.

بنابراین، کاردانو می‌تواند برای از سرگیری روند نزولی خود پس از انتشار واسیل در ماه ژوئیه آماده شود، که مطابق با پرچم خرس مورد بحث در بالا خواهد بود.

در عین حال، قیمت Cardano تقریباً با سهام ایالات متحده در بحبوحه افزایش نرخ بهره فدرال رزرو باقی می‌ماند، که باید در کوتاه‌مدت تا میان‌مدت به فشار نزولی بر قیمت آن ادامه دهد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط