نیمی از جمعیت آلمان در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند

  • 4 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 307 نفر
نیمی از جمعیت آلمان در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند


علاقه به ارزهای دیجیتال در ثروتمندترین کشور اروپا در حال افزایش است. گزارش KuCoin برخی از آمارهای مثبت را در مورد آینده ارزهای دیجیتال در آلمان به اشتراک گذاشت.

به طور خاص، ۴۴ درصد از آلمانی ها مایل به سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده هستند که به نظر آنها بخشی از “آینده امور مالی” است. بیش از یک سوم جمعیت، «حدود ۳۷ درصد» بیش از یک سال است که با ارزهای دیجیتال معامله می‌کنند.

کوین تلگراف پیش از این فرآیند چشمگیر و سازنده ارزهای دیجیتال در آلمان را پوشش داده است، اما نگاهی به احساسات ارزهای دیجیتال نیز بسیار مهم است.

جانی لیو، مدیرعامل KuCoin که این گزارش را منتشر کرد، در مصاحبه ای با کوین تلگراف شرایط را برای سرمایه گذاران ارز دیجیتال آلمان توضیح داد:

ارزهای دیجیتال به عنوان یک استراتژی پس انداز بسیار محبوب هستند، به ویژه در میان نسل جوان. آنها ترجیح می دهند برای بازنشستگی خود پس انداز کنند و پس انداز خود را با استفاده از ارزهای دیجیتال متنوع کنند.

لیو خاطرنشان می‌کند که «علی‌رغم تقاضای زیاد برای ارزهای دیجیتال در بین آلمانی‌ها، این کشور هنوز قوانین خاصی ندارد که استفاده از ارزهای دیجیتال را به شدت تنظیم کند.»

در واقع، در حالی که آلمان “اولین کشوری بود که اذعان کرد که بیت کوین یک “ذخیره ارزش” است و می توان آن را به عنوان “ابزار مالی” طبقه بندی کرد، تنظیم کننده های محلی تاکنون “موفقیت نسبی در تنظیم ارزهای دیجیتال” داشته اند. “

با این حال، آلمان اولین کشور در جهان است که استراتژی بلاک چین را اتخاذ کرده است. نکته جالب این است که موقعیت سیاسی آلمان نسبت به ارزهای دیجیتال در انتخابات پارلمانی گذشته مورد بحث قرار گرفته است.

Florian Döhnert-Breyer، رئیس F5 Crypto، گفت: “آلمان یک الگو برای سایر کشورهای اتحادیه اروپا است که جمعیت آنها به طور کلی برای سرمایه گذاری های بلندمدت بازتر هستند.” او همچنین افزود: “به عنوان بزرگترین کشور اتحادیه اروپا که به دلیل نگاه ریسک گریز به دارایی های مالی آلمان نقش ویژه ای دارد.

“تعداد بالای زنان علاقه مند به ارزهای رمزنگاری شده به ویژه دلگرم کننده است زیرا این گروه هدف کمتر در بازار مالی (به عنوان مثال بازار سهام) فعال هستند.”

به گفته دونرت-بریر، او داده هایی را به یاد آورد که نشان می دهد زنان بیشتر به امور مالی نسل جدید علاقه مند هستند تا مالی سنتی. او گفت: «در حالی که ۶۹ درصد از سرمایه گذاران کریپتو را مردان تشکیل می دهند، ۵۳ درصد از ارزهای دیجیتال را زنان تشکیل می دهند.

کاترینا گهرا، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Immutable Insight نیز بر تغییر جمعیت شناسی سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال تاکید کرد. جمعیت‌شناسی جوان‌تر، سبک سرمایه‌گذاری خود محورتر و متمرکز بر سهام را نشان می‌دهد و اغلب به‌طور مشخص از خطرات تورم آگاه‌تر است.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط