نهنگ ها به انباشت بیت کوین ادامه می دهند

  • 24 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 341 نفر


زمانی که قیمت بیت کوین (BTC) در نزدیکی سطوح حمایتی قرار دارد، سرمایه گذاران هفته را در انتظار خود می گذرانند.

هدف سرمایه گذاران زیر ۴۰۰۰۰ دلار بیت کوین است

طبق داده‌های Cointelegraph Markets و TradingView، تست‌های زیر ۴۰۰۰۰ دلار هنوز سطح حمایت کلی را شکسته‌اند.

در حالی که روند نزولی اقتصاد کلان بیت کوین ادامه دارد، حمایت ۴۰۰۰۰ دلاری در روزهای اخیر بسیار مورد آزمایش قرار گرفته است. برابری BTC/USD که به موازات سهام فناوری کاهش یافت، تقریباً تمام سودهای خود را در نیمه دوم مارس از دست داد.

کریدور ۳۰۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰ دلاری اکنون به عنوان هدف کوتاه مدت در نظر گرفته می شود و می توان رفتار بیت کوین از سه ماهه اول سال جاری را تکرار کرد.

بین سطوح پشتیبانی ۳۹۶۰۰ دلار است که نشان دهنده شروع روند صعودی ماه گذشته است. این تکیه گاه منطقه ای است که گاوها توانسته اند با وجود چندین فرورفتگی از آن دفاع کنند.

از سوی دیگر، همانطور که توسط منبع ردیابی زنجیره ای Whalemap در روز سه شنبه اعلام شد، مناطق خرید نهنگ می توانند سطوح ایمن باشند.

در همین حال، با ایده های متفاوت در مورد اینکه بیت کوین چگونه می تواند پایین بیاید، معامله گر محبوب کریپتو اد به ۳۸۶۰۰ دلار به عنوان منطقه جهش کوتاه مدت اشاره کرد.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، آرتور هیز، مدیر عامل سابق پلتفرم مشتقات BitMEX، انتظار دارد که بزرگترین ارز دیجیتال در ماه ژوئن با قیمت ۳۰۰۰۰ دلار معامله شود.

در همین حال، تحلیلگر کوین سونسون، میانگین متحرک ساده ۶۰۰ روزه (SMA) را در بازه های زمانی طولانی تر به عنوان یک خط پشتیبانی کلیدی شناسایی کرد که مجدداً آزمایش شده است.

او گفت: «BTC هرگز از زمان سقوط COVID-19 کمتر از میانگین متحرک ساده ۶۰۰ روزه بسته شده است.

میانگین متحرک ساده ۶۰۰ روزه نیز از اواسط ژانویه پشتیبانی کلیدی بوده است. در حال حاضر، ۶۰۰d/SMA قیمتی معادل ۳۹۲۵۰ دلار دارد.

Terra با وجود ضرر ۹۶ میلیون دلاری به خرید خود ادامه می دهد

با این حال، برای جدیدترین خریداران بزرگ بیت کوین، همه چیز ثابت می ماند.

طبق داده‌های کیف پول، تایید شد که گارد بنیاد لونا (LFG)، سازمان غیرانتفاعی وابسته به پروتکل بلاک چین Terra، ۲۵۰۰ بیت کوین دیگر (حدود ۱۰۰.۴ میلیون دلار) به ذخایر خود اضافه کرده است.

این خرید به این معنی است که Terra در مجموع دارای ۴۲۴۰۰ بیت کوین (حدود ۱.۷ میلیارد دلار) است. تسلا کمتر از ۸۰۰ بیت کوین در ترازنامه شرکت خود دارد.

Terra با حدود ۲۰۰ میلیون دلار سود در ترازنامه خود، به دلیل آخرین افت قیمت بیت کوین، اکنون حدود ۱۰۰ میلیون دلار سود دارد.

کیف پول Terra هجدهمین آدرس بزرگ در شبکه بیت کوین است. همانطور که توسط دو کوون یکی از بنیانگذاران Terra تایید شده است، این شرکت قصد دارد برای حمایت از عرضه در حال گسترش استیبل کوین TerraUSD (UST) “به طور مستمر” رشد کند.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط