نهنگ اتریوم ۵۰ میلیارد شیبا خرید

  • 7 اسفند 1400
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 544 نفر
نهنگ اتریوم 50 میلیارد شیبا خرید


نهنگ اتریوم 50 میلیارد شیبا خرید

بزرگ‌ترین نهنگ اتریوم جهان، لایت، ۴۹۹۹۸۹۱۶۲۹۹ SHIB در یک روز خریداری کرده است. کارشناسان ادعا می کنند که این خرید بخشی از بالاترین و قابل توجه ترین توکن های SHIB است که توسط نهنگ های ETH انباشته شده است.

شایان ذکر است، خرید نهنگ بر اساس توییت به اشتراک گذاشته شده توسط WhaleStats، یک تحلیلگر زنجیره ای از ۱۰۰۰ کیف پول برتر ETH کشف شد. جدا از اینکه چگونه این تراکنش بخشی از بیشترین مقدار SHIB خریداری شده توسط نهنگ ها را تشکیل می دهد، در آمار ردیابی تراکنش WhaleStats نیز رتبه اول را دارد.

۴۹,۹۹۸,۹۱۶,۲۹۹ SHIB ذکر شده تقریباً حدود ۱,۲۱۱,۴۷۳ دلار تخمین زده می شود. در واقع، به نظر می‌رسد خرید این نهنگ باعث ایجاد سر و صدای آلت‌کوین و این احساسات شده است که SHIB و بازار کلی آن می‌توانند اوج جدیدی را در بازار تجربه کنند.

پس از مشاهده این خبر، بیش از ۱۷۲.۵ هزار دنبال کننده توییتر WhaleStats هیجان خود را نسبت به Shiba Inu ابراز کردند. علاوه بر این، آنها به سرعت واکنش نشان دادند که چگونه SHIB از زمان راه‌اندازی آن، توییتر و رسانه‌های جریان اصلی را به شدت تکان داده است. طرفداران منتظر و مشتاقانه منتظر دیدن SHIB هستند که نقاط عطف بیشتری را شکست دهد.

در همین حال، خرید تاکنون هیچ روند صعودی قیمت قابل توجهی را برای شیبا اینو به حالت صعودی نرسانده است. در زمان نگارش مقاله، قیمت SHIB 0.00002397 دلار است. این ارز دیجیتال با بیش از ۱۳.۱ میلیارد دلار ارزش بازار در وب سایت اطلاعاتی کوین مارکت کپ، چهاردهمین ارز دیجیتال بزرگ است.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط