نمودار اتریوم به افزایش ۵۰ درصدی اشاره دارد

  • 19 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 346 نفر


اتریوم ممکن است در هفته های آینده افزایش شدیدی را به دلیل شکل گیری “doji” در نمودار خود همراه با شاخص های فنی مثبت نشان دهد.

سطوح پشتیبانی قوی همراه با کندل های Doji

دوجی یک الگوی شمعدانی است که زمانی اتفاق می‌افتد که دارایی در یک سطح در یک بازه زمانی خاص مانند ساعتی، روزانه یا هفتگی باز و بسته می‌شود. از نقطه نظر فنی، Doji نشان می دهد که بازار تحت سلطه بلاتکلیفی است و قدرت خرس ها و گاوها متعادل است.

بنابراین، اگر در زمان ظهور الگوی دوجی، بازار نزولی باشد، تحلیل‌گران سنتی آن را نشانه‌ای از تضعیف شتاب فروش تفسیر می‌کنند. بنابراین، سرمایه گذاران نیز می توانند دوجی را به عنوان سیگنالی برای بستن پوزیشن های فروش خود یا باز کردن موقعیت های خرید در نظر بگیرند.

دوجی دوتایی به این معنی است که روند معامله گران با یکدیگر در تضاد است و قیمت می تواند در هر جهت شکسته شود.

از آنجایی که جفت ETH/USD الگوی مشابهی را در نمودار هفتگی ایجاد کرده است، به نظر می‌رسد که آماده انجام حرکات تند است که روند را در هفته‌های آینده تعیین می‌کند.

برخی از شاخص های فنی اتر، مانند میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ هفته ای (موج آبی) نزدیک به ۱۶۲۵ دلار، که سطح حمایت قوی در می ۲۰۲۲ بود، نشان می دهد که کوین شکسته می شود صعودی است.

باند ۱۵۰۰-۱۷۰۰ دلاری که حرکات نزولی کوین را بین فوریه و ژوئیه ۲۰۲۱ محدود می کند، همچنین به عنوان یک پشتیبان قوی عمل می کند. همه این شاخص ها نشان می دهد که یک رالی پیش روی ما است.

آیا رالی ۵۰ درصدی امکان پذیر است؟

اگر قیمت ETH همانطور که گفته شد به سمت بالا بشکند، هدف بعدی در سطح ۰.۵ اصلاحی فیبوناچی، یعنی حدود ۲.۱۲۰ قرار دارد.

این نشان دهنده افزایش ۲۰ درصدی است. اگر از سطح ذکر شده نیز فراتر رفت، معامله‌گران می‌توانند تا سپتامبر ۲۰۲۲ سطح ۰.۳۸۲ Fib 2700 دلاری را هدف قرار دهند. این سطح، که با میانگین متحرک نمایی ۵۰ هفته ای (EMA) نیز تلاقی می کند، نشان دهنده افزایش مقدار حدود ۵۰ درصدی است.

اگر شکست در جهت مخالف رخ دهد، هدف نزولی در ۱۴۰۰ دلار قرار دارد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط