نرخ گس اتریوم برای مدتی افزایش یافت

  • 11 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 522 نفر
نرخ گس اتریوم برای مدتی افزایش یافت


جامعه شاهد بزرگترین فشار NFT تا کنون بود، در حالی که نرخ گس اتریوم (ETH) پس از کاربرانی که تراکنش هایشان به دلیل تنگناهای بلاک چین شکست خورده بود، افزایش یافت.

سازنده Bored Ape Yacht Club، Yuga Labs، سرمایه‌گذاری جدید خود را راه‌اندازی کرده است، فروش Otherdeed NFT، که نشان‌دهنده عناوین زمین دیجیتال در متاورس Otherside است. با فروش پلات های دیجیتالی به قیمت ۳۰۵ ApeCoins (APE) که هر کدام معادل ۵۸۰۰ دلار است، یوگا Labs پس از فروش ۵۵۰۰۰ NFT تقریباً فوری، ۳۱۹ میلیون دلار به دست آورد.

سایر NFT ها را فقط می توان در APE ضرب کرد، در حالی که برای نرخ گس به ETH نیز نیاز است. مکانیک چاپ تعیین شده توسط Yuga Labs افزایش لحظه ای قیمت بنزین و فروش تدریجی NFT ها را پیش بینی می کرد که تعداد کاربران چاپ NFT را کاهش می داد.

همانطور که یکی دیگر از کاربران Redditor u/johnfintech اشاره کرد، طبق داده‌های Etherscan، تعداد زیادی از کاربران بین ۲.۶ ETH (6500 دلار) تا ۵ ETH (14000 دلار) برای گاز پرداخت کردند.

آزمایشگاه یوگا با پرداختن به برخی از مشکلات استفاده از اتر گفت:

ما از خاموش کردن موقت چراغ‌های اتریوم عذرخواهی می‌کنیم. به نظر می رسد که ApeCoin باید به زنجیره خود مهاجرت کند تا به درستی مقیاس پذیر شود.

آزمایشگاه یوگا قول داده است که نرخ گس را به کسانی که دارایی های ETH خود را به دلیل تراکنش های ناموفق از دست داده اند، بازپرداخت کند.

نرخ گس اتریوم مدت‌هاست که به دلیل هجوم اکوسیستم‌های میزبان بلاک چین، از جمله NFT، یک نگرانی بوده است.

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، در نوامبر ۲۰۲۱ پیشنهاد کرد که کل داده تماس تراکنش ها در بلوک را محدود کند تا هزینه گاز در شبکه ETH کاهش یابد.

در حالی که جامعه این پیشنهاد را پذیرفت، پیاده سازی EIP-4488 در شبکه آزمایشی زنجیره جانبی اتریوم در Geth بیش از چهار ماه طول کشید. Qi Zhou عضو انجمن در ۲۷ آوریل برنامه های خود را برای به روز رسانی شبکه آزمایشی ظرف یک ماه تایید کرد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط