نرخ هش بیت کوین رکورد جدیدی را ثبت کرد

  • 24 بهمن 1400
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 349 نفر
نرخ هش بیت کوین رکورد جدیدی را ثبت کرد


بیت کوین (BTC) تا تاریخ ۱۲ فوریه ۲۰۲۲ به بالاترین نرخ هش ۲۴۸.۱۱ میلیون TH/s رسید. بنابراین، اکوسیستم غیرمتمرکز به لطف شبکه در حال گسترش ماینرهای بیت کوین، ایمن تر می شود.

نرخ هش مربوط به قدرت محاسباتی است که تجهیزات کامپیوتری ماینر برای تایید تراکنش نیاز دارند. افزایش اخیر در نرخ هش شبکه بیت کوین امنیت بیشتری را برای جلوگیری از تایید تراکنش های جعلی توسط کلاهبرداران فراهم می کند.

همانطور که اسکرین شات بالا نشان می دهد، نرخ هش شبکه بیت کوین تنها در یک روز ۳۱.۶۹ درصد از ۱۸۸.۴۰ EH/s به ۲۴۸.۱۱ EH/s افزایش یافته است. با نگاهی به بازه زمانی گسترده تر، سطوح هش شبکه بیت کوین نسبت به سال گذشته ۵۴.۳۳ درصد افزایش یافته است.

پیش از این، به دلیل ممنوعیت کلی استخراج و تجارت کریپتو توسط چین، سؤالاتی در مورد امنیت شبکه بیت کوین وجود داشت. در حالی که این کشور ۳۴.۲۵ درصد از کل هش ریت استخراج بیت کوین را تا ژوئن ۲۰۲۱ به خود اختصاص داده است.

شبکه بیت کوین به شدت بهبود یافته است زیرا ماینرها در این کشور در نهایت به سایر کشورهای طرفدار رمزنگاری پناه برده اند و نرخ هش به بالاترین حد خود رسیده است.

بر اساس داده های فعلی، ماینرها در ایالات متحده بیشترین سهم را در نرخ هش جهانی شبکه بیت کوین با ۳۵.۴ درصد دارند.

بر اساس تجزیه و تحلیل کوین تلگراف در ژانویه، کسانی که در صنعت کریپتو هستند فکر می کنند که نرخ هش بیت کوین به رشد خود ادامه خواهد داد. علیرغم وحشت ناشی از نوسانات جدی قیمت بیت کوین، کارشناسان صنعت خاطرنشان کردند که شبکه بیت کوین قوی تر از همیشه است.

مایکل لویت، بنیانگذار و مدیر عامل Core Scientific به کوین تلگراف گفت که فکر می کند نرخ هش بیت کوین جهانی با سرعتی سریع به رشد خود ادامه خواهد داد. لویت همچنین اضافه کرد که این رشد به دلیل موفقیت زیرساخت های ایجاد شده در حال حاضر و حرکت قیمت بیت کوین در آینده است.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط